Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Naklejka Un Mate

3,00 
Naklejka Un Mate to gadżet, który przyda się do oklejenia termosu, auta lub laptopa.

Szklany wkład do termosów Lumilagro 650ml

24,99 
Wszystkim kupującym termosy Lumilagro z naszego sklepu oferujemy możliwość nabycia wkładu pasującego do  sprzedawanych przez nas modeli termosów wyśmienitej marki Lumilagro.

Torba Un Mate

8,00 
Praktyczna torba Un Mate wykonana z flizeliny, doskonale sprawdzi się na codziennych zakupach lub plaży.

Czyścik / Wycior

7,95 
Czyścik służy do czyszczenia bombilli od wewnątrz. Dzięki ponadprzeciętnej długości oraz wykonania z wysokiej jakości materiałów czyścik/wycior pozwala na dokładne usunięcie zanieczyszczeń z większości modeli bombilli.

Pozostałe akcesoria to dział, w którym zamieszczamy przedmioty niepasujące do innych kategorii, jak dyspensery, yerbomosy marki Fluvion i wiele, wiele innych akcesoriów do yerba mate. Sklep Yerba Mate Un-Mate oferuje nie tylko yerba mate.

Nasz asortyment to głównie nietypowe i niespotykane nigdzie indziej akcesoria do yerby. Staramy się, abyś w łatwy sposób znalazł przedmioty o wysokiej jakości, niedostępne wcześniej w kraju, a nawet w Europie. Poza pięknymi, drewnianymi dyspenserami, znajdziesz tu wiele innych świetnych przedmiotów, które sprawdzą się na prezent dla fana yerba mate lub jako powiększenie Twojej kolekcji.