Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Naklejka Un Mate

3,00 
Naklejka Un Mate to gadżet, który przyda się do oklejenia termosu, auta lub laptopa.

Pokrywka do naczynia Un Mate TERMOLID

9,99 
Uszkodziła Ci się pokrywka? Nic nie szkodzi! Nie musisz kupować nowego naczynka. U nas domówisz osobno samą pokrywkę :)

Sitko do Yerbomosu Un Mate

9,99 
Zgubiło Ci się sitko? Nic nie szkodzi! Nie musisz kupować nowego yerbomosu: u nas domówisz osobno samo sitko!

Szklany wkład do termosów Lumilagro 650ml

24,99 
Wszystkim kupującym termosy Lumilagro z naszego sklepu oferujemy możliwość nabycia wkładu pasującego do  sprzedawanych przez nas modeli termosów wyśmienitej marki Lumilagro.

Torba Un Mate

8,00 
Praktyczna torba Un Mate wykonana z flizeliny, doskonale sprawdzi się na codziennych zakupach lub plaży.

Czyścik / Wycior

7,95 
Czyścik służy do czyszczenia bombilli od wewnątrz. Dzięki ponadprzeciętnej długości oraz wykonania z wysokiej jakości materiałów czyścik/wycior pozwala na dokładne usunięcie zanieczyszczeń z większości modeli bombilli.

Pozostałe akcesoria to dział, w którym zamieszczamy przedmioty niepasujące do innych kategorii, jak dyspensery, yerbomosy marki Fluvion i wiele, wiele innych akcesoriów do yerba mate. Sklep Yerba Mate Un-Mate oferuje nie tylko yerba mate.

Nasz asortyment to głównie nietypowe i niespotykane nigdzie indziej akcesoria do yerby. Staramy się, abyś w łatwy sposób znalazł przedmioty o wysokiej jakości, niedostępne wcześniej w kraju, a nawet w Europie. Poza pięknymi, drewnianymi dyspenserami, znajdziesz tu wiele innych świetnych przedmiotów, które sprawdzą się na prezent dla fana yerba mate lub jako powiększenie Twojej kolekcji.