Puszki

Potrzebujesz puszki na yerba mate? Mamy w naszej ofercie yerbery czyli specjalne pojemniki na susz z dozownikiem wyprodukowane w Argentynie. Zamów online w naszym sklepie internetowym to niezbędne akcesorium już dzisiaj!

Wyświetlanie jednego wyniku

  • Yerbera Pipore | Puszka z Yerba Mate

    49,99 

Yerbera to pojemnik do przechowywania yerba mate. Najczęściej jest to puszka, ale nie byle jaka: pięknie zdobiona lub zawierająca logo producenta yerba mate (np. Aguantadora, Playadito, Amanda, Selecta). Yerbery wyróżniają się spośród innych pojemników także tym, że posiadają dozownik, dzięki któremu do wsypania suszu do naczynia nie potrzebna jest już nabierka lub łyżka, a ponadto susz nie rozsypuje się na boki. Świetna sprawa!

W sklepie Un Mate znajdziesz yerbery o pojemności 250g, 400 i 500g. Takie yerbery są bardzo popularnym produktem w Ameryce Południowej. Odpowiednie przechowywanie sprawia, że susz może zachować swoje właściwości znacznie dłużej. Niektóre z podróżnych zestawów do yerba mate (np. firmy Fluvion) zawierają małe plastikowe yerbery, co znacznie ułatwia podróżowanie z yerba mate jak i całym zestawem.

Shopping Cart
Przewiń do góry