Termosy

Szukasz termosu do yerba mate? W naszej ofercie znajdziesz oryginalne argentyńskie termosy ze specjalnym dzióbkiem pico cebador do precyzyjnego nalewania wody. Kup teraz!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

 • Termos Lumilagro Luminox Blue

  199,99 
  Oceniono 0 na 5
 • Termos Lumilagro Luminox White

  199,99 
  Oceniono 0 na 5
 • Thermos Stanley Adventure 1 L

  250,00 
 • Termos Stanley Legendary Classic

  260,00 
  Oceniono 0 na 5
 • Lumilagro Tropical Terere

  69,99 
 • Szklany wkład do termosów Lumilagro 650ml

  24,99 

Dlaczego powinienem kupić termos do yerby?

Termos to niezbędnik do codziennego popijania yerba mate. Bo jak tu inaczej spokojnie zasiąść do pracy/nauki, albo odpocząć z yerbą nie mając termosu, który utrzyma idealną temperaturę wody?

Termos to akcesorium bardzo potrzebne i – wydawałoby się – proste, jednak nieznacznie ewoluował w krajach takich jak Argentyna, skąd pochodzi firma Lumilagro.

Ewolucja polega na przystosowaniu do zalewania suszu yerba mate. Dokładnie chodzi o system często nazywany u nas dzióbkiem. Bardzo ułatwia nalewanie wody w jedno wyznaczone miejsce, bez rozlewania na boki. Sprowadzone przez nas oryginalne argentyńskie termosy firmy Lumilagro są wyposażone w taki system.

Kup termos do Yerba Mate terere

Dla fanów yerby w formie terere, czyli pitej na zimno, mamy dwulitrowy termos, który pozwoli zalewać yerbę przez dłuuugi czas. Odpowiednie utrzymywanie temperatury wody, praktyczność i staranność wykonania termosów firmy Lumilagro, jednego ze światowych liderów w produkcji termosów, to główne cechy wyróżniające argentyńskie termosy.

Które są najlepsze termosy?

Lumilagro eksportuje produkty na cały świat, teraz również do Polski, a za ich jakość niech świadczą miliony sprzedanych sztuk na rynku wewnętrznym.

Przeszło 75 lat Lumilagro pozwoliło na stworzenie rozwiniętej firmy, produkującej nie tylko termosy, ale również inne termo produkty, takie jak kubki lub inne wyroby wykonane ze szkła. Firma ta przetwarza tysiące kilogramów szkła dziennie i ciągle inwestuje w swoje procesy produkcyjne. Tylko w Un Mate Yerba Mate sklep!

Shopping Cart
Przewiń do góry