Argentyński Yerbomos FLUVION Compacto - czarny

Produkt dostępny: Tak
Wysyłka: 24h
59.99 PLN

Informacje o produkcie

Argentyński Yerbomos FLUVION Compacto – czarny. Nieco mniejsza wersja topowego modelu yerbomosu, który jest połączeniem, matero, termosu i bombilli w jednym. Taki gadżet zdecydowanie ułatwia podróżowanie z ulubioną yerba mate. Produkt został opatentowany przez Argentyńską markę Fluvion. Cieszy się dużym zainteresowaniem, do tego stopnia, że powstały chińskie podróbki, których nie dystrybuujemy. W Un-Mate sprzedajemy jedynie oryginalne, argentyńskie produkty.

Obsługa yerbomosu jest niezwykle prosta. Wystarczy dolny pojemnik zalać gorącą lub zimną wodą, zasypać matero yerbą, a następnie wcisnąć pokrywkę z bombillą. To wszystko J Bombilla została dodatkowo wyprofilowana i zaopatrzona w podwójny filtr, który dobrze sobie radzi nawet przy drobnych yerbach. Polecamy przed włożeniem bombilli zmoczyć trochę susz, który zostanie szybko wciągnięty przez liście. Dzięki czemu wody z yerbomosu wystarczy nam na nieco dłużej.

Yerbomos jest pojemny, w zależności od sposobu, w jaki zmierzymy jego pojemność mieści ok. 350 ml sam pojemnik na wodę, wraz z matero do ok. 500 ml. Dzięki temu wody wystarcza na długo. Ten niezwykły gadżet nadaje się idealnie do picia yerby na ciepło (trzyma temperaturę ok. 2 godziny), ale także do picia na zimno w formie terere, utrzymując niską temperaturę wody.

Genialny mechanizm Yerbomosu polega na tym, że w matero zawsze znajduje się woda – po jej zaciągnięciu świeża woda z termosu od razu wpływa przez wbudowaną wewnątrz rurkę do matera. Jest to niezwykle wygodny i praktyczny produkt dla miłośników yerby! Od teraz nie musisz brać ze sobą matera, termosu oraz bombilli – wystarczy jeden produkt!

UWAGA: Nie zalecamy kładzenia yerbomosu w pozycji poziomej, ponieważ może to skutkować niewielkim wyciekiem wody.

Kraj pochodzenia: Argentyna.

W naszej ofercie mamy jedynie przedmioty wyprodukowane w Ameryce Południowej. Nie sprzedajemy chińskich lub polskich zamienników

Zapisz się na nasz newsletter