Argentyński Yerbomos FLUVION Grande - czarny

Produkt dostępny: Tak
Wysyłka: UWAGA: z przyczyn niezależnych od 26 do 29 maja nie będziemy realizowac wysyłek. Wszystkie zamówienia złożone w tym czasie wyślemy 30 maja. Przepraszamy za niedogodności.
79.99 71.99 PLN

Informacje o produkcie

Argentyński Yerbomos Fluvion Grande w wersji czarnej - czyli unikatowe połączenie termosu, bombilli i matera w jednym. Opatentowane przez Argentyńską firmę FLUVION. Dzięki temu mogą Państwo cieszyć się ulubioną Yerbą wszędzie. Jest to bardzo praktyczne i wygodne - wystarczy nalać gorącej wody do termosu, nasypać Yerby do kolorowego matera, nałożyć pokrywkę z wbudowaną bombillą i GOTOWE. Yerbomos jest bardzo pojemny - od 500 ml do 650 ml w zależności od sposobu pomiaru - dzięki czemu wody starcza na długo. Ten niezwykły gadżet może utrzymać gorącą wodę aż do kilku godzin. Wbudowana bombilla posiada podwójny filtr co zapewnia optymalną filtrację.

Genialny mechanizm Yerbomosu polega na tym, że w materze zawsze znajduje się woda - po jej zaciągnięciu, świeża woda z termosu od razu wpływa przez wbudowaną wewnątrz rurkę do matera. Jest to niezwykle wygodny i praktyczny produkt dla miłośników Yerby! Od teraz nie muszą Państwo brać ze sobą matera, termosu oraz bombilli - Yerbomos wystarczy!

UWAGA: Nie zalecamy kładzenia Yerbomosu w pozycji poziomej, ponieważ może to skutkować niewielkim wyciekiem wody.

W naszej ofercie mamy jedynie przedmioty Wyprodukowane w Ameryce Południowej. Nie sprzedajemy chińskich lub polskich zamienników
Kraj pochodzenia: Argentyna.
Termos Ozdobny.

Zapisz się na nasz newsletter