Argentyński Yerbomos FLUVION Grande - niebieski

Produkt dostępny: Tak
Wysyłka: 24h
69.99 PLN

Informacje o produkcie

Argentyński Yerbomos FLUVION Grande w kolorze niebieskim to gadżet nie tylko sprawdzający się w roli prezentu, ale także do codziennego popijania podczas spacerów, w biurze czy w drodze do pracy. Swoją prostotą sprawia, że nie potrzebujemy bombilli, matero i termosu ze sobą, wystarczy yerbomos (znany też jako matermo). Jest to produkt opatentowany przez argentyńską firmę FLUVION. Jego popularność spowodowała, że powstały chińskie podróbki, w sklepie Un-Mate sprzedajemy oczywiście oryginalne, argentyńskie yerbomosy.

Yerbomos Fluvion jest bardzo praktyczny i wygodny, a jego budowa niezwykle prosta i łatwa w obsłudze. Wystarczy zalać dolną część wodą, zasypać niebieskie matero, następnie wcisnąć pokrywkę z zamontowaną bombillą i gotowe! Bombilla posiada podwójny filtr i radzi sobie z wieloma rodzajami suszu.

Yerbomos jest bardzo pojemny. W zależności od sposobu, w jaki zmierzymy jego pojemność, mieści ok. 500 ml sam pojemnik na wodę, wraz z matero do ok. 650 ml. Dzięki temu wody wystarcza na długo. Ten niezwykły gadżet nadaje się idealnie do picia yerby na ciepło (trzyma temperaturę ok. 2 godziny), ale także do picia na zimno w formie terere utrzymując niską temperaturę wody.

Genialny mechanizm yerbomosu polega na tym, że w matero zawsze znajduje się woda - po jej zaciągnięciu, świeża woda z termosu od razu wpływa przez wbudowaną wewnątrz rurkę do matera. Jest to niezwykle wygodny i praktyczny produkt dla miłośników yerby! Od teraz nie musisz brać ze sobą matera, termosu oraz bombilli – wystarczy jeden produkt!

UWAGA: Nie zalecamy kładzenia Yerbomosu w pozycji poziomej, ponieważ może to skutkować niewielkim wyciekiem wody.

Kraj pochodzenia: Argentyna.

W naszej ofercie mamy jedynie przedmioty wyprodukowane w Ameryce Południowej. Nie sprzedajemy chińskich lub polskich zamienników.

zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj kod rabatowy -10% na pierwsze zakupy