Bombilla Fiero10 Alpaka ROZKRĘCANA 19cm

Produkt dostępny: Nie
Wysyłka: 24h
149.99 PLN

Informacje o produkcie

Bombilla Alpaka Fiero10 to najwyższej jakości rurka wykonana w 100% z Alpaki  czyli tak zwanego Nowego Srebra przez renomowanego argentyńskiego producenta. Materiał ten zapewnia bardzo długą żywotność produktu - nawet do 20 lat. Rurki są kunsztownie wykonane i pięknie ozdobione a ponadto mają pierścień chłodzący poprawiający komfort użytkowania. Produkt ten posiada rozkręcany filtr co zdecydowanie ułatwia właściwą konserwację. Wyróżnia się bardzo dobrą filtracją.
Jest to jeden z najdłuższych modeli - aż 19 cm długości!

Prosimy mieć na uwadze, że tym modelu filtr bombilli odkręca się tak jak inne natomiast potem aby otworzyć sam filtr trzeba wysunąć jeden z drugiego (nie na oścież jak w większości modeli). W przypadku próby otwarcia filtra na oścież może wyłamać się zawias.


UWAGA: Złote zdobienia mogą się za każdym razem minimalnie różnić od tych przedstawionych na zdjęciu - każda bombilla jest wyjątkowa i niepowtarzalna.
W naszej ofercie mamy jedynie przedmioty wyprodukowane w Ameryce Południowej. Nie sprzedajemy chińskich lub polskich zamienników.
Kraj pochodzenia: Argentyna
Rurka ozdobna.

zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj kod rabatowy -10% na pierwsze zakupy