Bombilla Fiero14 Alpaka ROZKRĘCANA 19cm

Produkt dostępny: Tak
Wysyłka: 24h
149.99 PLN

Informacje o produkcie

Bombilla Fiero14 to jeden z najdłuższych modeli, mierzy aż 19 cm! Jest to produkt wysokiej jakości, wykonany ze 100% alpaki (tzw. nowego srebra), co zapewnia mu bardzo długą żywotność, nawet  do 20 lat.

Bombilla została wykonana w Argentynie przez znanego producenta Martina Fierro, którego produkty są popularne już nie tylko w Argentynie, ale także i u nas w kraju. Model ten został pięknie ozdobiony kulistymi pierścieniami chłodzącymi w kolorze złotym oraz zdobieniami na samej rurce. Ten długi model idealnie sprawdzi się przy średnich i dużych naczyniach. Dodatkowym atutem jest rozkręcany filtr, co ułatwia czyszczenie.

Bombille wykonane z alpaki mogą pokrywać się patyną od naparu yerba mate. Jest to normalny proces wynikający z właściwości materiału.

Długość: ok. 19 cm
Kraj pochodzenia: Argentyna
Materiał: Alpaka

UWAGA: Złote zdobienia mogą się za każdym razem minimalnie różnić od tych przedstawionych na zdjęciu - każda bombilla jest wyjątkowa i niepowtarzalna.

W naszej ofercie mamy jedynie przedmioty wyprodukowane w Ameryce Południowej. Nie sprzedajemy chińskich lub polskich zamienników.

Rurka ozdobna.

zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj kod rabatowy -10% na pierwsze zakupy