Bombilla Fiero3 Alpaka ROZKRĘCANA 18cm

Produkt dostępny: Tak
Wysyłka: 24h
149.99 PLN

Informacje o produkcie

Bombilla Fiero3 to najwyższej jakości rurka wykonana z alpaki 100% znanej również jako nowe srebro. Model ten został wykonany przez znanego argentyńskiego producenta Martina Fierro. Materiał, z którego została wykonana ta bombilla zapewnia jej bardzo długą żywotność.

Model Fiero3 to bogato zdobiona bombilla nie tylko mieniąca się pięknym blaskiem alpaki, ale również złotymi emblematami o kształcie kwiatów. Jest to bardzo ładne i nietypowe zdobienie. Niezawodny filtr łyżeczkowy poradzi sobie z niejedną drobno zmieloną yerba mate. Bombilla jest rozkręcana, co zapewnia bardzo łatwy dostęp do wnętrza w celu wyczyszczenia.


Prosimy mieć na uwadze, że w tym modelu filtr odkręca się tak samo jak w innych, natomiast potem, aby otworzyć sam filtr trzeba wysunąć jeden element z drugiego (nie na oścież, jak w większości modeli). Siłowanie się z filtrem może skutkować wyłamaniem się zawiasu.

Bombille wykonane z alpaki mogą pokrywać się patyną od naparu yerba mate. Jest to normalny proces wynikający z właściwości materiału.

Długość: ok. 19 cm
Kraj pochodzenia: Argentyna
Materiał: Alpaka

W naszej ofercie mamy jedynie przedmioty wyprodukowane w Ameryce Południowej. Nie sprzedajemy chińskich lub polskich zamienników.

Rurka ozdobna.

Zapisz się na nasz newsletter