Bombilla Fiero5 Alpaka ROZKRĘCANA 18cm

Produkt dostępny: Tak
Wysyłka: 24h
149.99 PLN

Informacje o produkcie

Bombilla Fiero5 to najwyższej jakości rurka wykonana ze 100% alpaki, czyli tzw. nowego srebra. Alpaka to materiał, który zapewnia bombilli bardzo długą żywotność, nawet do 20 lat!

Bombilla została kunsztownie wykonana przez znanego argentyńskiego producenta Martina Fierro. Jej atutem jest nie tylko wygląd, ale także praktyczny łyżeczkowy filtr, który doskonale filtruje napar i jest rozkręcany, dzięki czemu łatwo możemy wyczyścić bombillę.

Prosimy mieć na uwadze, że w tym modelu filtr odkręca się tak samo jak w innych, natomiast potem, aby otworzyć sam filtr trzeba wysunąć jeden element z drugiego (nie na oścież, jak w większości modeli). Siłowanie się z filtrem może skutkować wyłamaniem się zawiasu. Bombille wykonane z alpaki mogą pokrywać się patyną od naparu yerba mate. Jest to normalny proces wynikający z właściwości materiału.


Prosimy mieć na uwadze, że w tym modelu filtr odkręca się tak samo jak w innych, natomiast potem, aby otworzyć sam filtr trzeba wysunąć jeden element z drugiego (nie na oścież, jak w większości modeli). Siłowanie się z filtrem może skutkować wyłamaniem się zawiasu.

Długość: ok. 18 cm
Kraj pochodzenia: Argentyna
Materiał: Alpaka

W naszej ofercie mamy jedynie przedmioty wyprodukowane w Ameryce Południowej. Nie sprzedajemy chińskich lub polskich zamienników

zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj kod rabatowy -10% na pierwsze zakupy