Bombilla Fiero6 Alpaka ROZKRĘCANA 18cm

Produkt dostępny: Tak
Wysyłka: 24h
149.99 PLN

Informacje o produkcie

Bombilla Fiero6 to najwyższej jakości rurka wykonana ze 100% alpaki (znanej również jako nowe srebro). Dzięki temu materiałowi żywotność produktu jest bardzo długa – nawet do 20 lat. Model niewątpliwie urokliwy, a zarazem prosty. Posiada dwa piękne zdobienia w postaci filtrów chłodzących w kolorze złotym.

Ten kunsztownie wykonany model posiada rozkręcany filtr, który ułatwia czyszczenie i dbanie o rurkę. Sam filtr bardzo dobrze filtruje napary za sprawą swojego łyżeczkowego kształtu.

Prosimy mieć na uwadze, że w tym modelu filtr odkręca się tak samo jak w innych, natomiast potem, aby otworzyć sam filtr trzeba wysunąć jeden element z drugiego (nie na oścież, jak w większości modeli). Siłowanie się z filtrem może skutkować wyłamaniem się zawiasu. Bombille wykonane z alpaki mogą pokrywać się patyną od naparu yerba mate. Jest to normalny proces wynikający z właściwości materiału.


Prosimy mieć na uwadze, że w tym modelu filtr odkręca się tak samo jak w innych, natomiast potem, aby otworzyć sam filtr trzeba wysunąć jeden element z drugiego (nie na oścież, jak w większości modeli). Siłowanie się z filtrem może skutkować wyłamaniem się zawiasu.

Długość: ok. 18 cm
Kraj pochodzenia: Argentyna
Materiał: Alpaka

W naszej ofercie mamy jedynie przedmioty wyprodukowane w Ameryce Południowej. Nie sprzedajemy chińskich lub polskich zamienników.

Rurka ozdobna.

zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj kod rabatowy -10% na pierwsze zakupy