Bombilla Martin Fierro INOX 8 rozkręcana 18cm

Produkt dostępny: Tak
Wysyłka: 24h
79.99 PLN

Informacje o produkcie

Bombilla Martin Fierro INOX 8 to model wykonany ze stali nierdzewnej 18/8 zapewniającej  bardzo długą żywotność produktu. Długość bombilli wynosi 18 cm, jest więc dobra dla większości naczyń do yerba mate. Producentem bombilli jest znany i ceniony w Argentynie Martin Fierro.

Model 8 został ozdobiony dwoma pierścieniami chłodzącymi oraz fragmentem spiralnej stali, co dodaje tej bombilli uroku. Bardzo ważne jest także rozkręcane łyżeczkowe sitko z dużą liczbą dziurek, które bardzo dobrze filtruje nawet drobno mielone yerby. Bombillę można wyczyścić w łatwy sposób, np. za pomocą wyciorka. Ułatwi nam to rozkręcane sitko, a regularne czyszczenie sprawi, że bombilla posłuży przez kilka albo nawet kilkanaście lat!

Prosimy mieć na uwadze, że w tym modelu filtr odkręca się tak samo jak w innych, natomiast potem, aby otworzyć sam filtr trzeba wysunąć jeden element z drugiego (nie na oścież, jak
w większości modeli). Siłowanie się z filtrem może skutkować wyłamaniem się zawiasu.

Długość: ok. 18 cm

Kraj pochodzenia: Argentyna

Materiał: stal nierdzewna (INOX)

W naszej ofercie mamy jedynie przedmioty wyprodukowane w Ameryce Południowej. Nie sprzedajemy chińskich lub polskich zamienników.

Rurka ozdobna.

zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj kod rabatowy -10% na pierwsze zakupy