Bombilla Martin Fierro INOX 4 rozkręcana 18cm

Produkt dostępny: Tak
Wysyłka: 24h
79.99 PLN

Informacje o produkcie

Bombilla Martin Fierro INOX 4 to model wykonany ze stali nierdzewnej 18/8 zapewniającej  bardzo długą żywotność produktu. Długość bombilli wynosi ok. 18 cm, jest więc „kompatybilna” z większością naczyń do yerba mate. Producentem bombilli jest znany i ceniony w Argentynie Martin Fierro.

Bombilla o prostym kształcie pięknie prezentuje się podczas picia dzięki zdobieniom: złotemu pierścieniowi chłodzącemu tuż przy ustniku oraz lekko spiralnej stali. Filtr łyżeczkowy z dużą liczbą dziurek zapewnia bardzo dobrą filtrację, nawet drobniej zmielonych yerba mate. Rozkładane sitko umożliwia łatwe czyszczenie i dbanie o sprzęt.

Prosimy mieć na uwadze, że w tym modelu filtr odkręca się tak samo jak w innych, natomiast potem, aby otworzyć sam filtr trzeba wysunąć jeden element z drugiego (nie na oścież, jak w większości modeli). Siłowanie się z filtrem może skutkować wyłamaniem się zawiasu.

Długość: ok. 18 cm

Kraj pochodzenia: Argentyna

Materiał: stal nierdzewna (INOX)

W naszej ofercie mamy jedynie przedmioty wyprodukowane w Ameryce Południowej. Nie sprzedajemy chińskich lub polskich zamienników.

Rurka ozdobna.

zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj kod rabatowy -10% na pierwsze zakupy