Wysokiej jakości, piękne i trwałe bombille wykonane z Alpaki (tzw. Nowego Srebra) dostępne w naszym sklepie to produkt z wyższej półki. Są to najładniejsze akcesoria do picia yerba mate prosto z Argentyny. Szczególnie polecamy!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Bombilla Martin Fierro Alpaka 3

150,00 
Bombilla Martin Fierro Alpaka 3 to najwyższej jakości rurka, która jest wykonana z alpaki w 100% (znanej również jako nowe srebro). Dzięki temu materiałowi żywotność produktu jest bardzo długa – nawet do 20 lat!

Bombilla Clasico Alpaka

149,99 
Bombilla Clasico Alpaka do yerba mate to model łyżeczkowy wykonany ze stopu nazywanego Alpaką lub Nowym Srebrem. Bardzo popularny stop do wykonywania m.in bombilli. Zapewnia on długą żywotność, nawet do 20 lat. Piękny i prosty model bombilli.

Alpaka, nazywana nowym srebrem, jest bardzo trwałym stopem, co zapewni nam żywotność bombilli przez kilkanaście lat. Z alpaki wykonuje się wiele pięknych, kunsztownie wykonanych modeli, które pochodzą od renomowanych producentów m.in. z Argentyny.

Nasze bombille mogą być wykonane z jednego kawałka alpaki, bądź z kilku części. Mogą mieć różne kształty i zdobienia. Posiadamy także modele rozbieralne, tj. konstrukcja rurki ma zdejmowane sitko, dzięki czemu czyszczenie i konserwacja filtra oraz całej bombilli jest łatwiejsza i wpływa na żywotność sprzętu. Największy wybór tylko w Yerba Mate sklep Un-Mate!