Bombilla Inox czyli rurki wykonane ze stali nierdzewnej to zakup na wiele lat. Oferujemy najwyższej jakości produkty wykonane tylko w Ameryce Południowej ze stali nierdzewnej INOX 18/8. Sprawdź koniecznie!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Bombilla Black Un Mate

34,97 
Una Bombilla BLACK od Un Mate: czarna rurka do picia yerba mate wykonana ze stali nierdzewnej.

Bombilla Un Mate 1.0

34,97 
Una Bombilla 1.0 od Un Mate: oryginalna rurka do picia yerba mate wykonana ze stali nierdzewnej.

Bomba Un Mate (bombilla do chimarrao)

34,97 
Bomba od Un Mate: specjalistyczna rurka do picia yerba mate oraz chimarrao wykonana ze stali nierdzewnej.

Bombilla Martin Fierro Inox 6

90,00 
Bombilla Martin Fierro INOX 6 to model wykonany ze stali nierdzewnej 18/8 zapewniającej bardzo długą żywotność produktu. Bombilla oznaczona numerem 6 to model bardzo minimalistyczny, lekko zakrzywiony.

Bombilla Cuchara INOX

49,97 
Bombilla Cuchara INOX to model tzw. łyżeczkowy, bardzo często wybierany przez fanów yerba mate ze względu na bardzo dobrą filtracje naparu. Odpowiednia długość tego modelu (17.5cm) sprawia, że pasuje do bardzo wielu naczyń.

Bombilla Pico de Loro Ombu

79,99 
Bombilla do yerba mate Ombu wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej 18/8. Odpowiedniej jakości materiał z którego wykonana została bombilla, jest gwarantem jej długiej żywotności. Model ten wykonany w Argentyńskiej pracowni został specjalnie nacięty z dwóch stron rurki, tak, aby filtrować napar bez utrudnień.

Bombilla Pico de Loro Terra

79,99 
Bombilla do yerba mate Terra wykonana ze stali nierdzewnej INOX. Model ten wyprodukowano w Argentynie i cieszy się wśród klientów sklepu Un-Mate dużym powodzeniem. Ta wysokiej jakości bombilla posiada filtr sprężynkowy, który sprawdzi się do wielu yerb, między innymi argentyńskich.

Bombilla Romanesi Encastre

69,00 79,99 
Bombilla Romanesi Encastre to wyśmienita rurka do yerba mate produkcji argentyńskiej, gdzie z dużą uwagą podchodzi się do produkcji sprzętu do yerby. Poszukiwany model Romanesi Encastre o uniwersalnej długości sprawdzi się do wielu naczynek.

Bombilla Martin Fierro Inox

Original price was: 90,00 zł.Current price is: 79,99 zł.
Bombilla Martin Fierro Inox to najwyższej jakości, klasyczna i zarazem piękna bombilla, wykonana z solidnego materiału, jakim jest stal nierdzewna – INOX 18/8.

Bombilla Martin Fierro Inox 2

90,00 
Bombilla Martin Fierro Inox 2 słynnie z pięknego wykonania, najwyższej jakości i trwałości. Martin Fierro to znana i ceniona marka w Argentynie.

Bombilla Martin Fierro Inox 5

90,00 
Bombilla Martin Fierro INOX 5 to model wykonany ze stali nierdzewnej 18/8 zapewniającej bardzo długą żywotność produktu.

Bombilla Romanesi Bisagra Grande 17,5cm

89,99 
Bombilla Romanesi Bisagra Grande to solidna i nierdzewna rurka do yerba mate. Model Bisagra Grande był długo niedostępny i wreszcie powrócił. Możemy serdecznie polecić ten model o długości ok. 17,5 cm. Sprawdzi się do wielu naczynek, a w razie wątpliwości możemy sprawdzić w sklepie na Twoje życzenie wraz z upatrzonym matero.

Bombille (rurki) do yerba mate ze stali nierdzewnej INOX są najczęściej wykonane ze stali 18/8. Są bardzo popularne ze względu na korzystny stosunek jakości do ceny oraz niezawodność. Bombilla jest nieodłącznym elementem codziennego piciu naparu yerba mate.

Materiał INOX zapewnia bardzo długą żywotność produktu, który będzie służył przez wiele lat. Oferujemy w naszym yerba mate sklep modele z różnymi filtrami: z potrójnym, łyżeczkowym i sprężynowym. Każdy z modeli przefiltruje susz yerby i pozwoli się cieszyć smakiem naparu.

Bombille do yerba mate mają różne długości, więc łatwo je dopasować do swojego ulubionego matero!