Brązowe PORTA MATE Un-Mate - torba na akcesoria i Yerba Mate

Produkt dostępny: Tak
Wysyłka: 24h
149.99 PLN

Informacje o produkcie

Brązowe Porta Mate Un-Mate specjalnie przygotowane dla naszych yerbowych klientów. Torba podróżna na ramię do transportowania yerby i akcesoriów, idealna na wyprawy. Posiada dwie osobne komory w celu zabezpieczenia termosu i akcesoriów (aby się nie obijały o siebie), a także aby sprawnie i szybko wszystko spakować i wypakować.

Jest to nieodłączony element podróży wielu Argentyńczyków oraz Paragwajczyków, którzy wszędzie zabierają ze sobą yerba mate. Wiemy, że wielu fanów yerby coraz częściej także
w naszym kraju zabiera ze sobą swój ulubiony napój, zatem od dziś wraz z gustowną torbą ułatwiamy im yerbowe podróże.

Yerba mate, jako nieodłączny element życia wielu ludzi (w tym także naszych yerbowych klientów) wymaga czasem, aby zabrać wszystkie nasze akcesoria na spacer lub do znajomych. W tym też celu przygotowaliśmy firmowe torby, ozdobione skórzanym i zarejestrowanym logo sklepu. Stylowa, nieco minimalistyczna, stonowana, a zarazem bardzo ładna torba na ramię, przydaje się nam niezwykle często. Mamy nadzieję, że i Wam ułatwi podróżowanie z yerbą.

Porta Mate (transporter na yerba mate) składa się z dwóch komór, jedna służy do przenoszenia termosu, druga zaś pomieści opakowanie yerba mate, bombillę oraz naczynie. Materiał jest przyjemny w dotyku i nie stwarza problemów ze złożeniem torby.

Kraj pochodzenia: Argentyna.

W naszej ofercie mamy jedynie przedmioty wyprodukowane w Ameryce Południowej. Nie sprzedajemy chińskich lub polskich zamienników

zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj kod rabatowy -10% na pierwsze zakupy