Combo Acero Platinum

Od: 164,99 

Zestaw do yerba mate Combo Acero to wyśmienita propozycja dla początkujących, zaawansowanych oraz poszukujących prezentu.

Un Acero Platinum

Un Acero Platinum to idealne naczynie do yerba mate na zimno i na ciepło. Przy zalewaniu na ciepło nie parzy dłoni i dobrze trzyma temperaturę za sprawą podwójnych ścianek.

Na stanie

Bombilla Un Mate

Na stanie

Na stanie

Share
SKU: combo-acero-2 Kategorie: , , ,

Combo Acero Un Mate

Zestaw do yerba mate Combo Acero Platinum Un Mate to bardzo dobry zestaw produktów nie tylko dla początkujących, ale również osób mających już doświadczenie, którzy poszukują ładnych i sprawdzonych produktów.

Zaczynając prezentację od matero, warto zaznaczyć, że jest wykonane ze stali nierdzewnej INOX w sposób, w którym między podwójnymi ściankami jest próżnia, dzięki czemu ciepło tak szybko nie ucieka z naczynia i nie parzy dłoni.

Materiał pomoże też bardzo szybko i sprawnie zadbać o naczynie – wyrzucamy fusy, płuczemy i gotowe, niczym się nie martwimy. Ciekawy design wraz z logo Un-Mate przyciąga oko.

Drugim nieodzownym elementem, niezwykle ważnym w zestawie do yerba mate, jest bombilla. W tym przypadku oferujemy bardzo dobry model ze stali nierdzewnej, wraz ze zdobieniem z zarejestrowanym firmowym logo Un Mate. Stal nierdzewna INOX 18/8 zapewnia nam wieloletnie użytkowanie, a design rurki odpowiednią filtrację naparu. Odbywa się ona przez wiele poziomych nacięć na końcu bombilli. Rozmiar 17 cm jest odpowiedni do wielu naczyń i bardzo dobry w przypadku matero z zestawu.

Kraj pochodzenia: Argentyna

Waga .150 kg

Un Acero Platinum

Waga .150 kg

1 opinia dla Combo Acero Platinum

  1. Paweł J. (zweryfikowany)

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne produkty