Combo Acero

Od: 146,49 

Zestaw do yerba mate Combo Acero to wyśmienita propozycja dla początkujących, zaawansowanych oraz poszukujących prezentu.

Un Acero

Un Acero to idealne naczynie do yerba mate na zimno i na ciepło. Przy zalewaniu na ciepło nie parzy dłoni i dobrze trzyma temperaturę za sprawą podwójnych ścianek.

Na stanie

Bombilla Un Mate

Na stanie

Share
SKU: combo-acero Kategorie: , , , ,

Combo Acero Un Mate

Zestaw do yerba mate Combo Acero Black UMA to bardzo dobry zestaw produktów nie tylko dla początkujących, ale również osób mających już doświadczenie, którzy poszukują ładnych i sprawdzonych produktów.

Zaczynając prezentację od matero, warto zaznaczyć, że jest wykonane ze stali nierdzewnej INOX w sposób, w którym między podwójnymi ściankami jest próżnia, dzięki czemu ciepło tak szybko nie ucieka z naczynia i nie parzy dłoni.

Materiał pomoże też bardzo szybko i sprawnie zadbać o naczynie – wyrzucamy fusy, płuczemy i gotowe, niczym się nie martwimy. Ciekawy design wraz z logo Un-Mate przyciąga oko.

Drugim nieodzownym elementem, niezwykle ważnym w zestawie do yerba mate, jest bombilla. W tym przypadku oferujemy bardzo dobry model ze stali nierdzewnej, wraz ze zdobieniem z zarejestrowanym firmowym logo Un Mate. Stal nierdzewna INOX 18/8 zapewnia nam wieloletnie użytkowanie, a design rurki odpowiednią filtrację naparu. Odbywa się ona przez wiele poziomych nacięć na końcu bombilli. Rozmiar 17 cm jest odpowiedni do wielu naczyń i bardzo dobry w przypadku matero z zestawu.

Kraj pochodzenia: Argentyna

Waga .150 kg

Un Acero

Waga .150 kg

3 opinie dla Combo Acero

  1. Radosław Magiera (zweryfikowany)

  2. Anonimowo (zweryfikowany)

  3. Grzegorz M. (zweryfikowany)

    Zestaw elegancki.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *