Combo Un Re Mate

156,99 

Zestaw do yerba mate Combo Un Re Mate to wyśmienita propozycja dla początkujących, zaawansowanych oraz poszukujących prezentu.

Un Re Mate

Un Re Mate to idealne naczynie do yerba mate na zimno i na ciepło. Przy zalewaniu na ciepło nie parzy dłoni i dobrze trzyma temperaturę za sprawą podwójnych ścianek.

Brak w magazynie

Bombilla Un Mate

Na stanie

BRAK W MAGAZYNIE

Share
SKU: combo un-re-mate Kategorie: , , ,

Combo Un Re Mate

Zaczynając prezentację od matero, warto zaznaczyć, że jest wykonane ze stali nierdzewnej INOX w sposób, w którym między podwójnymi ściankami jest próżnia, dzięki czemu ciepło tak szybko nie ucieka z naczynia i nie parzy dłoni.

Materiał pomoże też bardzo szybko i sprawnie zadbać o naczynie – wyrzucamy fusy, płuczemy i gotowe, niczym się nie martwimy. Ciekawy design wraz z logo Un-Mate przyciąga oko. Drugim nieodzownym elementem, niezwykle ważnym w zestawie do yerba mate, jest bombilla. W tym przypadku oferujemy bardzo dobry model ze stali nierdzewnej, wraz ze zdobieniem z zarejestrowanym firmowym logo Un Mate. Stal nierdzewna INOX 18/8 zapewnia nam wieloletnie użytkowanie, a design rurki odpowiednią filtrację naparu. Odbywa się ona przez wiele poziomych nacięć na końcu bombilli. Rozmiar 17 cm jest odpowiedni do wielu naczyń i bardzo dobry w przypadku matero z zestawu.

Zestaw do yerba mate Combo Un Re Mate to bardzo dobry komplet produktów nie tylko dla początkujących, ale również osób mających już doświadczenie, które poszukują ładnych i wytrzymałych produktów.

Kraj pochodzenia: Argentyna

Waga .150 kg

Un Re Mate

Waga .150 kg

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Combo Un Re Mate”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *