Dulce de Leche

Dulce de leche czyli kajmakowy krem uwielbiany w Argentynie znajdziesz teraz w naszym sklepie internetowym. Kliknij i zamów aby przekonać się dlaczego jest on numerem jeden w Ameryce Południowej.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

 • Dulce de Leche Havanna 250g

  16,99 
 • Dulce de Leche Cacao Puro Havanna 450g

  29,99 
  Oceniono 0 na 5
 • Dulce de Leche Havanna 450g

  34,99 
 • Zestaw Desayuno Argentino

  22,99 
  Oceniono 0 na 5
 • Salsa Dulce de Leche Cacao Puro Havanna

  19,99 
  Oceniono 0 na 5

Co to jest Dulce De Leche?

Dulce de leche to niebiańska przekąska, którą możesz kupić online w naszym sklepie. Znany również jako karmelowa lub manjar, jest dostępny na zamówienie w dwóch prezentacjach: 250 i 450 gramów. Dulce de leche to jeden z topowych produktów z Argentyny i zdecydowanie należy go kupić, jeśli masz ochotę na słodycze.

Jak najlepiej delektować się karmelem dulce de leche?

Jeśli zadajesz sobie pytanie, jak je się Havanna dulce de leche, każdy Argentyńczyk powie, że łączy się to ze wszystkim! Najpopularniejsze zastosowanie dulce de leche to wyroby cukiernicze, takie jak ciasta, rogaliki (lub medialunas) i alfajores. Jako słodki smakołyk dodaj go do naleśników lub przygotuj popularny argentyński deser flan con dulce de leche. Świetnie komponuje się z Yerba Mate, kontrastem smaków.

Kup dulce de leche i jedz przez cały dzień. Świetnie łączy się z innymi typowymi potrawami śniadaniowymi, takimi jak tosty i owoce, banan z dulce de leche jest tutaj najlepszą opcją. Lub nawet zjedz go łyżką jako niebiańską przekąskę! Ty decydujesz, jak chcesz to zjeść!

Shopping Cart
Przewiń do góry