Argentyński Yerbomos FLUVION Compacto - czerwony

Produkt dostępny: Tak
Wysyłka: 24h
69.99 PLN

Informacje o produkcie

Argentyński Yerbomos FLUVION - kompaktowa wersja czerwonego Yerbomosu - czyli unikatowe połączenie termosu, bombilli i matera w jednym. Opatentowane przez Argentyńską firmę FLUVION. Dzięki temu mogą Państwo cieszyć się ulubioną Yerbą wszędzie. Jest to bardzo praktyczne i wygodne - wystarczy nalać gorącej wody do termosu, nasypać Yerby do kolorowego matera, nałożyć pokrywkę z wbudowaną bombillą i GOTOWE. Yerbomos jest bardzo pojemny - od 350 ml do 500ml dzięki czemu wody starcza na długo. Ten niezwykły gadżet może utrzymać gorącą wodę aż do kilku godzin. Wbudowana bombilla posiada podwójny filtr co zapewnia optymalną filtrację.

Genialny mechanizm Yerbomosu polega na tym, że w materze zawsze znajduje się woda - po jej zaciągnięciu, świeża woda z termosu od razu wpływa przez wbudowaną wewnątrz rurkę do matera. Jest to niezwykle wygodny i praktyczny produkt dla miłośników Yerby! Od teraz nie muszą Państwo brać ze sobą matera, termosu oraz bombilli - Yerbomos wystarczy!

UWAGA: Nie zalecamy kładzenia Yerbomosu w pozycji poziomej, ponieważ może to skutkować niewielkim wyciekiem wody.

W naszej ofercie mamy jedynie przedmioty wyprodukowane w Ameryce Południowej. Nie sprzedajemy chińskich lub polskich zamienników
Kraj pochodzenia: Argentyna.
Termos Ozdobny.

Zapisz się na nasz newsletter