Kraus Organica

30,99 

Yerba Mate Organica sztandarowy produkt marki Kraus. Wersja organiczna yerby suszonej w technologii bez dymu (sin humo) co oznacza, że w procesie suszenia yerby nie stosuje się dymu, tylko gorące powietrze, dzięki czemu yerba nie ma dymnego posmaku. W połączeniu z ekologiczną formą uprawy otrzymujemy bardzo dobry organiczny produkt!

Brak w magazynie

Share
SKU: Kraus Organic 500g Kategorie: , , , Tag:

Kraus Organica 500g

Jedna z najpopularniejszych marek dostępna na wyciągniecie ręki. Kraus Organica to produkt z licznymi certyfikatami, o których warto wiedzieć, a są to m.in.:
– fair for life (sprawiedliwy handel)
– certyfikat koszerności
– USDA Organic
– Europejski certyfikat żywności ekologicznej
– Bio Siegiel (niemiecki certyfikat ekologicznego rolnictwa)
Organiczny Kraus to yerba mate zawierająca średnio cięte listki, pył oraz patyczki. Wszystko utrzymane w idei ekologicznych upraw oraz sprawiedliwego handlu, co przekłada się na uczciwsze warunki dla osób pracujących na plantacji. W smaku jest to yerba, która może czasami wydawać się specyficzna, dzięki suszeniu yerby gorącym powietrzem. Smak naparu staje się mniej cierpki bez odczuwalnej dymności, z którą początkujący często sobie nie radzą. Rekomendujemy tę yerbę nie tylko początkującym ze względu na jej przyjemny smak, ale również pozostałym fanom yerba mate. Ciekawy smak, ekologiczne uprawy oraz suszenie gorącym powietrzem to duże zalety produktów od firmy Kraus.

Kraj pochodzenia: Argentyna
Skład: Ostrokrzew paragwajski – listki i patyczki
Moc pobudzenia: 3/5 Yerbovoltów

Masa netto: 500 g.

Waga 0.5 kg

1 opinia dla Kraus Organica

  1. Paweł (zweryfikowany)

    ok.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *