Lumilagro Luminox

190,00 

Termos do yerba mate Lumilagro LUMINOX to wysokiej jakości nierdzewny sprzęt, który jest nieodłącznym elementem podczas przygotowywania naparu z yerba mate. Aby cieszyć się dobrą yerbą, warto zatroszczyć się także o wysokiej klasy akcesoria, w tym przypadku nierdzewny termos stworzony przez argentyńskiego producenta Lumilagro.

Na stanie

Share
SKU: Lumilagro-Luminox Kategorie: , Tag:

Lumilagro Luminox najlepszy termos do yerba mate

Wysoka jakość i bardzo dobre opinie fanów yerby z Argentyny sprawiły, że marka ta na stałe weszła do naszej oferty. Tym razem udało się wprowadzić aż trzy modele nierdzewnego Lumilagro o pojemności 1 litr.

Korpus oraz wnętrze termosu zostało wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która wg Mercosur musi spełniać określone normy, zapobiegające przedostawaniu się niepożądanych substancji czy zanieczyszczeń do wody. Ciepło utrzymuje ok. 8–12 godzin, jednak podczas picia yerby zawsze szybciej schodzi nam woda niż temperatura.
Luminox od Lumilagro to nie tylko wysokiej jakości materiały, ale także przemyślany dzióbek/korek do zalewania suszu, woda płynie nim bardzo sprawnie i nie rozlewa się na boki. Całość jest zamykana dodatkowym plastikowym korkiem, który zabezpiecza termos również przed przypadkowym otwarciem w podróży.

Wysokość termosu to ok. 34 cm, a średnica ok. 8 cm. Warto zaznaczyć, że termos nie jest zbyt obły i można zalewać yerbę jedną ręką.
Ścianki termosu zostały wykonane w specjalnej technologii SVC, jest to system kontrolowania próżni pomiędzy ściankami termosu, dzięki czemu zimna oraz gorąca woda wytrzymują zdecydowanie dłużej w swoich temperaturach niż przy tradycyjnych zwykłych termosach.
Termos Lumilagro LUMINOX śmiało można wykorzystać również do kawy. Tak, ten nowy termos, który sprowadziliśmy do Europy, jest pomyślany głównie o fanach yerba mate i rynku argentyńskim. Jednak producent wykonując specjalny korek do zalewania suszu, proponuje także wykorzystanie termosu do kawy.

Kraj pochodzenia: Argentyna

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Lumilagro Luminox”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *