Yerba mate La Merced czyli najwyższej jakości Ostrokrzew Paragwajski pochodzący z prowincji Misiones w Argentynie. Wyprodukowana przez firmę Las Marias i zapakowana w ekslkuzywne pudełko. W naszym sklepie internetowym znajdziesz ją aż w kilku odmianach. Zamów jeszcze dzisiaj!

La Merced Campo – sezonowana około 12 miesięcy, przyjemna i bogata w smaku. Goryczka nie jest zbyt intensywna, a opakowania sprawia, że nadaje się również na prezent. Yerba ta pochodzi z terenów nizinnych i rośnie w rejonach Corrientes.
La Merced Barbacua – kolejna yerba mate ze specjalnej serii produktów, tym razem w nieco innym wydaniu. Smak jest wyraźnie dymny, lekko goryczkowy i intensywny. Zdecydowanie warto po nią sięgnąć, jeśli już jesteśmy zaznajomieni ze smakiem yerby i szukamy większych doznań.
La Merced Monte – yerba mate pochodząca z górskich terenów, zapakowana w bardzo ładny kartonik. W smaku wyrazista, jednak niezbyt gorzka, czasem lekko kwaskowata.
La Merced Campo & Monte – specjalna mieszanka yerb z dwóch różnych rejonów upraw.

Wyświetlanie jednego wyniku

Yerba Mate La Merced Campo Sur 500g

24,99 
Yerba Mate La Merced Campo Sur o delikatnym i przyjaznym profilu posiada mieszankę składającą się wyłącznie z yerb z plantacji położonych w północno-wschodniej części prowincji Corrientes, składowanych w tradycyjny sposób. W jej zmielonym limitowanym zbiorze dominują nuty żółte i słodkie, które pozwalają cieszyć się wyjątkowym i naturalnie równomiernym smakiem.