Matero to inaczej naczynie do picia yerba mate, które znajdziesz w ofercie naszego sklepu online. Wykonane są z owocu tykwy, drzewa Palo Santo lub ceramiki i pozwalają cieszyć się pełnią smaku yerba mate. Zamów i wypróbuj oryginalne argentyńskie akcesoria.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 28

Un Mate Jungle | Kubek Termiczny do yerba mate

69,97 
Un Mate Jungle: kubek termiczny do yerba mate. Możesz pić jako Gorącą mate lub zimną Terere. Ten kubek do mate jest po to aby dać Ci zastrzyk energii. Izolacja TempControl utrzymuje stałą temperaturę. Zacznij swój dzień z pewnością tego, że Twój ulubiony napar będzie przy Tobie.

Un Mate Wave | Kubek Termiczny do yerba mate

69,97 
Un Mate Wave: kubek termiczny do yerba mate. Możesz pić jako Gorącą mate lub zimną Terere. Ten kubek do mate jest po to aby dać Ci zastrzyk energii. Izolacja TempControl utrzymuje stałą temperaturę. Zacznij swój dzień z pewnością tego, że Twój ulubiony napar będzie przy Tobie.

Matero Un Mate TERMOLID 350ml

74,97 
Kubek termiczny z pokrywką do yerba mate wykonany ze stali nierdzewnej i firmowane przez argentyńską firmę UN MATE. Argentyńczycy znają się na yerba mate tak jak nikt inny, dlatego te naczynie jest połączeniem wielu lat doświadczeń i najnowszych trendów na rynku.

Un Mate Magma | Matero Termiczny do yerba mate

69,97 
Un Mate Magma: matero termiczny do yerba mate. Możesz pić jako Gorącą mate lub zimną Terere. Ten kubek do yerba jest po to aby dać Ci zastrzyk energii. Izolacja TempControl utrzymuje stałą temperaturę. Zacznij swój dzień z pewnością tego, że Twój ulubiony napar będzie przy Tobie.

Un Acero White

99,99 
Un Acero White to idealne naczynie do yerba mate na zimno i na ciepło. Przy zalewaniu na ciepło nie parzy dłoni i dobrze trzyma temperaturę za sprawą podwójnych ścianek.

Matero Palo Santo 150-250 ml Yerba Mate PRZECENA

54,97 
Matero Palo Santo to poręczny i pięknie pachnący kawałek drewna pochodzący z Argentyny.

Matero Palo Santo Medio

99,99 
Matero Palo Santo to poręczny i pięknie pachnący kawałek drewna pochodzący z Argentyny.

Matero Palo Santo Oval

99,99 
Matero Palo Santo to poręczny i pięknie pachnący kawałek drewna pochodzący z Argentyny.

Matero Palo Santo XL

127,98 
Matero Palo Santo to poręczny i pięknie pachnący kawałek drewna pochodzący z Argentyny.

Półokute matero Palo Santo

87,99 
Półokute Palo santo to wyjątkowy model, gdyż posiada okucie tylko do połowy naczynia. Prawdziwy rarytas i unikat z pięknie pachnącego drewna z częściowo odkrytą fakturą, która cieszy wizualnie.

Półokute matero Palo Santo grande

94,99 
Półokute Palo santo to wyjątkowy model, gdyż posiada okucie tylko do połowy naczynia. Prawdziwy rarytas i unikat z pięknie pachnącego drewna z częściowo odkrytą fakturą, która cieszy wizualnie.

Matero Palo Santo Paraguay 160-180ml

109,99 
Matero Palo Santo Paraguay to duże naczynie do yerba mate o pojemności od ok. 160 ml wykonane z pachnącego i pochodzącego z Paragwaju kawałka drewna.

Un Re Mate

99,99 
Un Re Mate to idealne naczynie do yerba mate na zimno i na ciepło. Przy zalewaniu na ciepło nie parzy dłoni i dobrze trzyma temperaturę za sprawą podwójnych ścianek.

Matero Ceramiczne Miodzio

24,97 
Matero ceramiczne Miodzio to doskonały wybór dla fanów dużych naczyń do yerba mate. Matero szkliwione w środku sprawdza się wyśmienicie w przypadku szybkiego czyszczenia, wystarczy użyć ciepłej wody i nasze naczynko jest gotowe do przygotowania yerba mate.

Matero ceramiczne Un Mate DRIVE

99,97 
Matero ceramiczne Drive to doskonały wybór dla fanów dużych naczyń do yerba mate. Matero szkliwione w środku sprawdza się wyśmienicie w przypadku szybkiego czyszczenia, wystarczy użyć ciepłej wody i nasze naczynko jest gotowe do przygotowania yerba mate.

Matero ceramiczne Un Mate HUEVO

99,97 
Matero ceramiczne Huevo to doskonały wybór dla fanów dużych naczyń do yerba mate. Matero szkliwione w środku sprawdza się wyśmienicie w przypadku szybkiego czyszczenia, wystarczy użyć ciepłej wody i nasze naczynko jest gotowe do przygotowania yerba mate.

Matero Palo Santo Indio

249,99 
Ręcznie grawerowane matero Palo Santo Indio to porządny i gruby kawał drewna o pojemności, między ~200 a 250 ml. Pachnący kubek do yerba mate wykonany z egzotycznego drewna, przywieziony prosto z Argentyny.

Matero Palo Santo Tucan

249,99 
Ręcznie grawerowane matero Palo Santo Tucan to porządny i gruby kawał drewna o pojemności, między ~200 a 250 ml. Pachnący kubek do yerba mate wykonany z egzotycznego drewna, przywieziony prosto z Argentyny.

Matero Palo Santo Un Mate

249,99 
Ręcznie grawerowane matero Palo Santo Un Mate to porządny i gruby kawał drewna o pojemności, między ~200 a 250 ml. Pachnący kubek do yerba mate wykonany z egzotycznego drewna, przywieziony prosto z Argentyny.

Nieokute Matero Palo Santo

44,99 
Nieokute matero palo santo to poręczne naczynie wykonane z pięknie pachnącego kawałka drewna palo santo. Jest dostępne w pojemnościach ok 150ml.

Okute Matero Algarrobo

69,97 
Okute matero algarrobo to ceniony przez klientów model naczynia do yerba mate wykonany z egzotycznego drewna o pojemności między ~120 a ~180 ml, co dla wielu pijących jest idealną, komfortową pojemnością.

Tykwa Misiones bordo

49,97 
Tykwa Misiones bordo pojemności między ~250 a ~350 ml to naturalne naczynie do yerba mate i zarazem jedno z najpopularniejszych. Klasyczny kształt, metalowa wirolka i ręczne zdobienie sprawiają, że jest to naczynie ładne i uniwersalne.

Tykwa Misiones brąz

49,97 
Tykwa Misiones brąz pojemności między ~250 a ~350 ml to naturalne naczynie do yerba mate i zarazem jedno z najpopularniejszych. Klasyczny kształt, metalowa wirolka i ręczne zdobienie sprawiają, że jest to naczynie ładne i uniwersalne.

Tykwa Misiones Diamante

49,97 
Tykwa Diamante pojemności między ~250 a ~350 ml to naturalne naczynie do yerba mate i zarazem jedno z najpopularniejszych. Klasyczny kształt, metalowa wirolka i ręczne zdobienie sprawiają, że jest to naczynie ładne i uniwersalne.

Tykwa Misiones triangulo

49,97 
Tykwa Misiones triangulo pojemności między ~250 a ~350 ml to naturalne naczynie do yerba mate i zarazem jedno z najpopularniejszych. Klasyczny kształt, metalowa wirolka i ręczne zdobienie sprawiają, że jest to naczynie ładne i uniwersalne.

Tykwa Tigre

49,97 
Tykwa Tigre to naturalne naczynie wykonane ze zdrewniałego owocu tykwy, a dokładnie z jego dolnej części. Jedno z najpopularniejszych naczyń do yerba mate. Tykwa Tigre została wyposażona w metalową wirolkę oraz ciekawe zdobienia przypominające lamparcie cętki.

Cuia do Chimarrão Simple

79,95 
Cuia do chimarrao simple to naczynie do yerba mate, które produkuje się głównie z myślą o przygotowaniu w niej chimarrao, jednak nic nie szkodzi na przeszkodzie, aby zrobić w niej dowolną yerba mate. Jest to wysokie naczynie, więc zalecamy bombille nieco dłuższe od 17–18 cm.

Nieokute matero Algarrobo

49,97 
Nieokute matero Algarrobo to solidne matero do yerba mate. Piękne, nieokute egzotyczne drewno o pojemności 100-120 ml, które jest odporne na pęknięcia.

Matera (matero) czyli inaczej kubek do Yerba Mate znajdziesz w naszym Yerba Mate sklep spośród rożnych akcesoriów do przygotowywania naparu z ostrokrzewu paragwajskiego. Są to naczynia, z których pije się yerba mate.

Najpopularniejsze matera to te wykonane z owocu tykwy. Ich dostępność, wygląd oraz niewygórowana cena stanowią duży wpływ na popularność takiego naczynia. Oczywiście yerba mate możesz zaparzyć w zwykłym kubku, jednak odpowiednio dobrane matero to gwarancja zadowolenia, a także bardzo elegancki i oryginalny prezent dla każdego wielbiciela naparu z yerba mate.

Kolejnym popularnym materiałem jest drewno. W zależności od upodobań można wybrać w Un Mate materko z drewna algarrobo (nandubay, palo blanco) lub aromatycznego palo santo. Drewniane matera są w okuciu lub bez, co pozwala cieszyć oko piękną fakturą drewna. Również kształty drewnianych naczyń do yerba mate są bardzo charakterystyczne, mogą być w kształcie kielicha, zwężane lub jak w przypadku nandubay z korą drzewa na zewnątrz naczynia. Matera palo santo charakteryzują się aromatycznym drewnem, bardzo dobrym wykonaniem i są unikatowe. Odstaw swój kubek i kup piękne drewno!

W zależności od upodobań posiadamy także matera z tworzyw zbliżonych do wspominanego kubka do yerba mate. Nasze „kubki” są także wykonane ze szkła lub silikonu, o wyglądzie klasycznym i bardzo nowoczesnym. Mogą Państwo wybierać spośród różnych kolorów i materiałów, a wszystkie sprzedawane matera w sklepie Un Mate są oryginalnymi wyrobami sprowadzanymi z Ameryki Południowej.

Matera różnią się pomiędzy sobą objętością, dzięki czemu każdy z naszych klientów może wybrać taki kubek, który będzie odpowiadał jego potrzebom. W asortymencie posiadamy matera z różną pojemnością, która wynosi od 110 do 250 ml, a czasem nawet więcej.