Matero ceramiczne to kubek wyjątkowo łatwy w obsłudze. Jeżeli szukasz naczynia, które nie wymaga konserwacji to matera ceramiczne są tym czego szukasz. Kliknij i zamów!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Matero Ceramiczne Miodzio

24,97 
Matero ceramiczne Miodzio to doskonały wybór dla fanów dużych naczyń do yerba mate. Matero szkliwione w środku sprawdza się wyśmienicie w przypadku szybkiego czyszczenia, wystarczy użyć ciepłej wody i nasze naczynko jest gotowe do przygotowania yerba mate.

Matero ceramiczne Un Mate DRIVE

99,97 
Matero ceramiczne Drive to doskonały wybór dla fanów dużych naczyń do yerba mate. Matero szkliwione w środku sprawdza się wyśmienicie w przypadku szybkiego czyszczenia, wystarczy użyć ciepłej wody i nasze naczynko jest gotowe do przygotowania yerba mate.

Matero ceramiczne Un Mate HUEVO

99,97 
Matero ceramiczne Huevo to doskonały wybór dla fanów dużych naczyń do yerba mate. Matero szkliwione w środku sprawdza się wyśmienicie w przypadku szybkiego czyszczenia, wystarczy użyć ciepłej wody i nasze naczynko jest gotowe do przygotowania yerba mate.

Matero ceramiczne do yerba mate to niezwykle praktyczne matero, które nie potrzebuje abyś poświęcał mu więcej czasu poza umyciem. Jest niezwykle proste w utrzymaniu, jego kształt przypomina tykwę, a przy tym świetnie leży w dłoni.

Matero typu miodzio jest stabilne dzięki solidnej podstawie, a szkliwienie wewnątrz ceramicznego naczynia do yerba mate sprawia, że matero może mieć kontakt z żywnością. W zależności od potrzeb możesz wybrać ceramiczne naczynie o pojemności 250 ml lub 350 ml.

W przypadku tych drugich polecamy wybrać również dłuższe bombille np. o długości 18 cm i więcej, tak aby komfortowo delektować się naparem.