Matero palo santo to najbardziej pożądane naczynie (kubek) do picia yerba mate. Znane również jako Święty Pień lub Wiecznie Zielone Drzewo to pachnące i żywiczne matero, które starczy na długie lata. Zamów i przekonaj się dlaczego jest tak szczególnie cenione wśród Mateistów!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Matero Palo Santo XL

119,99 
Matero Palo Santo to poręczny i pięknie pachnący kawałek drewna pochodzący z Argentyny.

Matero drewniane Palo Santo

87,99 
Matero drewniane Palo Santo to duże naczynko do Yerba Mate. Palo santo to wyjątkowy model, gdyż posiada okucie tylko do połowy naczynia. Prawdziwy rarytas i unikat z pięknie pachnącego drewna z częściowo odkrytą fakturą, która cieszy wizualnie.

Matero Palo Santo Paraguay 160-180ml

109,99 
Matero Palo Santo Paraguay to duże naczynie do yerba mate o pojemności od ok. 160 ml wykonane z pachnącego i pochodzącego z Paragwaju kawałka drewna.

Matero Palo Santo Indio

249,99 
Ręcznie grawerowane matero Palo Santo Indio to porządny i gruby kawał drewna o pojemności, między ~200 a 250 ml. Pachnący kubek do yerba mate wykonany z egzotycznego drewna, przywieziony prosto z Argentyny.

Matero Palo Santo Tucan

249,99 
Ręcznie grawerowane matero Palo Santo Tucan to porządny i gruby kawał drewna o pojemności, między ~200 a 250 ml. Pachnący kubek do yerba mate wykonany z egzotycznego drewna, przywieziony prosto z Argentyny.

Matero Palo Santo Un Mate

249,99 
Ręcznie grawerowane matero Palo Santo Un Mate to porządny i gruby kawał drewna o pojemności, między ~200 a 250 ml. Pachnący kubek do yerba mate wykonany z egzotycznego drewna, przywieziony prosto z Argentyny.

Nieokute Matero Palo Santo

44,99 
Nieokute matero palo santo to poręczne naczynie wykonane z pięknie pachnącego kawałka drewna palo santo. Jest dostępne w pojemnościach od ok. 110 do ok. 200 ml.