Matero szklane to to wybór praktyczny, przyjemny w dotyku i miły dla oka – takie są naczynka szklane, które znajdziesz w ofercie naszego sklepu. Łatwe w utrzymaniu naczynia pokryte skórą ekologiczną, która chroni przed wysoką temperaturą naparu. Nie czekaj, kup!

Wyświetlanie jednego wyniku

Matero Szklane Un Mate

89,97 
Matero szklane Un Mate to solidnie wykonane naczynie do yerba mate, które zostało owinięte grubym kawałkiem skóry prezentującym się bardzo elegancko. Skóra została ozdobiona solidną wirolką.

Szklane naczynia (kubki) do yerba mate to bardzo fajne i sprytne rozwiązanie, za sprawą materiału, jakim jest szkło – możemy takie matero wrzucić do zmywarki. Oferujemy także szklane naczynia obszyte ekologiczną skórą lub materiałem oraz nasze firmowe matero z logo Un Mate pokryte pianką. Takich naczyń nie wkładamy do zmywarki, myjemy je ręcznie.

Posiadamy w ofercie Un-Mate yerba mate sklep i akcesoria klasyczne modele w kształcie tykwy lub porongo, znajdziesz tu również szklane matero w kształcie guampy, idealne do terere! Dzięki różnorodnym obiciom takich naczynek, można śmiało wybrać coś dla prezent dla mateisty lub dla siebie 😉

Na koniec dodamy jeszcze, że utrzymanie takich naczyń jest niezwykle proste, nie pleśnieją w środku i nie przejmują zapachów. Serdecznie polecamy!