Matero NANDUBAY półokute 110-190 ml

Produkt dostępny: Tak
Wysyłka: 24h
79.99 PLN

Informacje o produkcie

Matero Nandubay półokute to najnowszy hit w sklepie Un-Mate. Ta drewniana nowość pięknie się prezentuje i została wykonana z południowoamerykańskiego egzotycznego drewna nazywanego NANDUBAY. To pachnące naczynie do yerba mate ma czasem nieco specyficzny, drzewno-palony zapach, w zależności od danego kawałka drewna, z którego zostało wykonane. Dostępne pojemności to między ~110 a ~190 ml.

Jest to naczynie, które ma efektownie odsłonięte drewno wyglądające spod częściowego okucia. Podoba się bardzo wielu osobom, więc idealnie sprawdzi się na prezent. Jesteśmy jedynym importerem takich unikatów i rarytasów. Matera Nandubay ze względu na swoje naturalne pochodzenie mogą się różnić od przedstawionego na zdjęciu, np. odcieniem drewna czy kształtem.

Matera wykonane z drewna Nandubay podczas picia naparu „pracują”, tj. drewno kurczy się i rozchodzi, co może sprawiać, że będzie pękać mimo, że jest to twarde drewno. Czasem może się tak zdarzyć, ponieważ jest to materiał naturalny. Aby zapobiec pęknięciom, matera są okuwane. Ewentualne pęknięcia nie podlegają reklamacji.

Kraj pochodzenia: Argentyna

Sprzedawane matera mogą (ale nie muszą) zawierać drobne niedoskonałości takie jak ryski lub nierówności.

W naszej ofercie mamy jedynie przedmioty wyprodukowane w Ameryce Południowej. Nie sprzedajemy chińskich lub polskich zamienników.

Kubek ozdobny.Zapisz się na nasz newsletter