1. Sprzedawca udostępnia następujące sposoby płatności:
  2. Płatność przelewem tradycyjnym na rachunek bankowy Sprzedawcy,płatność za pośrednictwem elektronicznego systemu płatności (Przelewy24.pl),płatność kartami płatniczymi: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro,
  3. Płatność przy odbiorze u dostawcy tj. za tzw. pobraniem.
  4. W przypadku płatności przelewem tradycyjnym, wpłaty należy dokonać na rachunek bankowy numer: 18 1090 1766 0000 0001 3614 5544 UNMATE SP. Z O.O., ul. Dolnej Wsi 37AF, 44-100 Gliwice, NIP: 6312681846. W tytule przelewu należy wpisać „Zamówienie nr …”.
  5. W przypadku płatności za pośrednictwem elektronicznego systemu płatności Klient dokonuje zapłaty przed rozpoczęciem realizacji Zamówienia. Elektroniczny system płatności umożliwia dokonanie płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu z wybranych polskich banków.
  6. W przypadku płatności przy odbiorze przesyłka wysyłana jest po weryfikacji poprawności danych adresowych. Klient jest zobowiązany do zapłaty za Zamówienie i odebranie Produktu od dostawcy.
  7. Klient zobowiązany jest do dokonania zapłaty ceny z tytułu Umowy Sprzedaży w terminie 7 dni roboczych od dnia jej zawarcia, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej.
  8. W przypadku wyboru płatności opisanych w pkt 1.1, 1.2 oraz 1.3 niniejszego paragrafu, Produkt zostanie wysłany dopiero po jego opłaceniu.
  9. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest BlueMedia S.A.
  10. W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez Klienta kartą płatniczą Sprzedawca dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Klienta.