Un Mate

Nasza firma to połączenie największego eksportera akcesoriów do Yerba Mate na świecie (Un Mate), która wysyła swoje produkty do 35 krajów na 5 kontynentach oraz importera działającego na rynku polskim od wielu lat (znanego jako Paraguayan-Mate lub Rio Parana).

10 lat Un Mate

Dzięki tej fuzji mogą Państwo kupować oryginalne, rzadkie i jedyne w swoim rodzaju południowoamerykańskie akcesoria do Yerba Mate oraz samą Yerbę bezpośrednio od argentyńskiej firmy realizującą wysyłkę z Polski.

Oprócz działalności hurtowej zdecydowaliśmy się również otworzyć sklep aby każdy entuzjasta Yerby miał dostęp do najwyższej jakości produktów. Mając swoje biuro i magazyn zarówno w Buenos Aires jak i w Polsce (Gliwice) możemy wyszukiwać dla Państwa produkty jakich nie można znaleźć nigdzie indziej.

Yerba Mate sklep Un Mate jest wyłącznym importerem wszystkich oferowanych akcesoriów, Yerba Mate Taragui, Aguantadora, Pampa Organica, Pipore, Liebig oraz termosów Lumilagro. Naszym celem jest satysfakcja i zadowolenie każdego klienta. Ponadto pragniemy rozpowszechniać tradycyjną kulturę picia Yerba Mate w Europie i zapewnić taki wybór, jakiego nie ma nikt inny.

#TraceYourPath