Playadito 1KG

29,99 

Yerba Mate Playadito Con Palo to jedna z wielu marek dostępnych od lat na polskim rynku, ciesząca się dobrą opinią, ciekawym lekkim smakiem oraz umiarkowanym pobudzeniem, które można docenić przy popijaniu popołudniowej yerby.

Pozostało tylko: 2

Kup razem!

Aguantadora 1Kg

Aguantadora Tradicional to Yerba, której podczas argentyńskich targów żywności Caminos y Sabores odbywających się w 2016 r. w Buenos Aires przyznano specjalne odznaczenie za najsmaczniejszą yerba mate.

Share
SKU: Playadito 1000g Kategorie: , , Tag:

Yerba Playadito: Najpopularniejszą yerba mate w Argentynie.

Jak można zauważyć na opakowaniu, jest zaznaczony obszar północnego Corrientes, skąd pochodzi Playadito. Ta znana plantacja istnieje już od przeszło 90 lat, co przekłada się na doświadczenie i jakość produktu.

Yerba Mate Playadito Numer 1 w Argentynie

Susz Playadito to grubiej cięte listki i patyczki z niedużą ilością pyłu, co szczególnie ułatwi picie osobom posiadającym słabiej filtrujące bombille.

Jest to yerba mate o łagodnym zapachu i smaku, idealnie sprawdzi się dla początkujących poszukujących czystego suszu bez ziołowych czy owocowych dodatków. Stonowane smaki pomogą zapoznać się z niesamowitymi właściwościami yerba mate i wkroczyć na dobrą drogę 🙂

Bardziej zaznajomionymi ze smakami yerby chcielibyśmy wspomnieć, że to dobry przerywnik od mocniejszych yerb, klasyczny lekki smak i pobudzenie są idealne na popołudniowe picie.

Kraj pochodzenia: Argentyna
Skład: Ostrokrzew paragwajski – listki i patyczki

 

Waga 1 kg

3 opinie dla Playadito 1KG

  1. Marilina Prejc (zweryfikowany)

  2. Jorge Horst (zweryfikowany)

  3. Veronica Taft (zweryfikowany)

    Buenos precios, variedad y entrega rapida.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne produkty