Porta Mate Bolsa - torba na akcesoria i Yerba Mate

Produkt dostępny: Tak
Wysyłka: 24h
139.99 PLN

Informacje o produkcie

Porta Mate Bolsa to plecak do yerba mate lub torba na ramię. Niezwykle przydatny transporter do yerbowych akcesoriów, które ze sobą zabieramy w na wyjazdy lub spacery. Do torby zmieści się paczka yerby, tykwa lub inne matero oraz bombilla. Model Bolsa został zaprojektowany z dodatkową kieszenią, do której zmieści się telefon, lub notes. Torbę można nosić na ramieniu i dopasowywać regulowanym paskiem lub w ręce za pomocą dodatkowej rączki.

Porta Mate została tak zaprojektowana, aby pomieścić wszystkie niezbędne akcesoria do yerba mate, pięknie wyglądać i być jak najbardziej praktyczna. Ta unikatowa torba do yerba mate jest dostępna wyłącznie w sklepie Un-Mate i przyjechała do nas prosto z Argentyny, gdzie takie transportery są bardzo popularne.

Każda torba może posiadać nieco inny odcień niż przedstawiona na zdjęciu, ze względu na swój rzadki charakter i ręczną pracę.

Wysokość z klapą: ok. 34 cm

Materiał jest elastyczny więc wartości mogą ulegać niewielkiej zmianie (rozciąganiu).

Kraj pochodzenia: Argentyna.

W naszej ofercie mamy jedynie przedmioty wyprodukowane w Ameryce Południowej. Nie sprzedajemy chińskich lub polskich zamienników.

zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj kod rabatowy -10% na pierwsze zakupy