Aguantadora 250g

8,99 

Aguantadora Tradicional to Yerba, której podczas argentyńskich targów żywności Caminos y Sabores odbywających się w 2016 r. w Buenos Aires przyznano specjalne odznaczenie za najsmaczniejszą yerba mate.

Na stanie

Share
SKU: Aguantadora Tradicional 250g Kategorie: , , Tag:

Aguantadora została uznana za najlepszą yerba mate w Argentynie.

Yerba Aguantadora elaborada to bardzo ciekawy argentyński smak. Wszystko za sprawą procesu obróbki, który izoluje liście od dymu w czasie suszenia i bardzo długiego leżakowania (aż 18 miesięcy). Dzięki temu otrzymujemy smaczny produkt, przyjemny dla podniebienia, ze stonowaną yerbową goryczką.

Yerba Mate Aguantadora tradicional con palo

Yerba Mate Aguantadora Tradicional to produkt od spółdzielni rolniczej Monte Carlo produkującej yerba mate od 1930 roku, która nie mogła zawieść jakością wypuszczając ten klasyczny produkt z patyczkami. Lata pracy nad poprawą jakości pomogły stworzyć bardzo dobrą yerba mate, sezonowaną aż 18 miesięcy.

Produkty Aguantadora po wstępnym przepuszczeniu liści przez ogień (tuż po zbiorach, aby nie fermentowały) są suszone wyłącznie gorącym powietrzem przez ok. 6 do 8 godzin, dzięki czemu produkt jest wolny od dymu (sin humo).

Yerba mate Aguantadora Tradicional z patyczkami: argentyńska yerba, której musisz spróbować.

Waga 0.250 kg

52 opinie dla Aguantadora 250g

  1. Łukasz Ł. (zweryfikowany)

  2. Łukasz S. (zweryfikowany)

  3. Paweł Pietrzykowski (zweryfikowany)

  4. Dawid (zweryfikowany)

  5. Paweł Piotrowski (zweryfikowany)

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Anuluj

Podobne produkty