Aguantadora Despalada

24,99 

Producent Yerba Mate Aguantadora Despalada, działający aż od 1930 roku, nie mógł zapomnieć o przygotowaniu swojej yerba mate w wersji sin palo, czyli bez patyczków. Despalada za sprawą obniżonej liczby patyczków działa energetyzująco na organizm i intensywnie pobudza do działania nawet na cały dzień!

Brak w magazynie

Share
SKU: Aguantadora Despalada 500g Kategorie: , , , Tag:

Aguantadora Despalada to yerba mate naturalnie sezonowana przez 18 miesięcy w specjalnie przygotowanych do tego pomieszczeniach. Wersja Despalada to także mocno pobudzająca odmiana, zawierająca dużo mniej patyczków niż Elaborada. Poza pobudzeniem oferuje przyjemny smak, sprawdzi się więc także wśród początkujących. Produkty Aquantadora po wstępnym przepuszczeniu liści przez ogień (tuż po zbiorach, aby nie fermentowały) są suszone wyłącznie gorącym powietrzem przez ok. 6 do 8 godzin, dzięki czemu produkt jest wolny od dymu (sin humo).

Aguantadora Tradicional to Yerba, której podczas argentyńskich targów żywności Caminos y Sabores odbywających się w 2016 r. w Buenos Aires przyznano specjalne odznaczenie za najsmaczniejszą yerba mate.

Kraj pochodzenia: Argentyna
Skład: Ostrokrzew paragwajski – listki i patyczki
Moc pobudzenia: 5/5 Yerbovoltów

Waga 0.5 kg

28 opinii dla Aguantadora Despalada

  1. Tomasz (zweryfikowany)

  2. Gabriel (zweryfikowany)

  3. Adam (zweryfikowany)

  4. joanna d. (zweryfikowany)

  5. Anonimowo (zweryfikowany)

    wyrazista smak zharmonizowany lekka nuta goryczy

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Anuluj