Aguantadora Energia

16,99 

Yerba mate Aguantadora Energia to powiew świeżości w rodzinie marki Aguantadora. Nowość, nad którą wspólnie pracowaliśmy z marką, aby zapewnić Wam wyśmienite yerbowe doznania i mocne pobudzenie do pracy i nauki cały dzień (i noc)!

Na stanie

Kupuj razem i oszczędzaj

Aguantadora Seleccion Especial

Yerba Mate Aguantadora Seleccion Especial o tradycyjnym, wędzonym smaku to produkt od spółdzielni Rolniczej Monte Carlo z rejonu Misiones. Tym unikalnym i sezonowanym aż dwa lata produktem chcielibyśmy zainteresować wszystkich fanów yerba mate, szczególnie tych z dłuższym stażem, ale także tych dopiero poznających smaki yerba mate.

Share

Aguantadora Energia 500g

Aguantadora Energia to prawdziwa petarda. Jej przygotowanie od pomysłu do realizacji zajęło bardzo dużo czasu. Wspólne spotkania na targach, wiadomości i telefony pozwoliły stworzyć Un Mate i spółdzielni Monte Carlo yerba mate, którą producent zbiera w środku argentyńskiego lata tylko po to, aby ilość kofeiny w listkach była jak najwyższa.

Chcieliśmy osiągnąć konsensus pomiędzy bardzo mocnym pobudzeniem a zachowaniem jakości i smaku suszu, który produkuje Aguantadora. I tak powstała Aguantadora Energia – yerbovolty, aż chce się od nich latać 😉

Aguantadora Energia to yerba mate, która po wstępnym przepuszczeniu liści przez ogień tuż po zbiorach, aby nie fermentowały, jest suszona gorącym powietrzem (sin humo). Doświadczenie spółdzielni Monte Carlo pozwoliło wypracować takie praktyki, aby zaoferować produkt wolny od dymu, a przy tym bardzo esencjonalny i mocno pobudzający.

Susz jest sezonowany średnio 18 miesięcy.

Marka Aguantadora jest doceniana w Argentynie – dobrym przykładem niech będzie pierwsze miejsce na targach żywności Caminos y Sabores w 2016 w kategorii yerba mate.

Kraj pochodzenia: Argentyna
Skład: Ostrokrzew paragwajski – listki i patyczki
Moc pobudzenia: 5/5 Yerbovoltów

Waga 0.5 kg

26 opinii dla Aguantadora Energia

  1. Michał Sroczyński (zweryfikowany)

    Uwielbiam smak, swoje kopie

  2. Damian Łubowski (zweryfikowany)

  3. Paweł Pietrzykowski (zweryfikowany)

  4. Marcin Ż. (zweryfikowany)

  5. Igor Gromek (zweryfikowany)

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Anuluj