Bombilla Un Mate 1.0
Oceniony 4.41 na 5 na podstawie 17 ocen klientów
(17 opinii klienta)29,97 zł
Una Bombilla 1.0 od Un Mate: oryginalna rurka do picia yerba mate wykonana ze stali nierdzewnej.
Na stanie
SKU: UMC1-UN-MATE Kategorie: Bombille Inox, Bombille, Bombille Ekonomiczne, Bombille Un Mate
Opis
Una Bombilla 1.0 od Un Mate + czyścik
Bombilla czyli rurka do picia yerba mate wykonana ze stali nierdzewnej firmowana przez argentyńską firmę UN MATE. Czyścik w zestawie!
Dlaczego jest bestsellerem?
- Bombilla została wykonana ze stali nierdzewnej INOX. Materiał ten gwarantuje długie i bezproblemowe użytkowanie. Inwestycja na lata!
- Ma ergonomiczny kształt oraz szeroki ustnik przez co bardzo wygodnie się z niej pije napar a sama rurka bardzo dobrze „leży” w naczyniu.
- Dobra filtracja: z 95% markami yerb poradzi sobie bez problemu a przy odrobinie wprawy przefiltruje nawet drobniej zmielone yerby.
- Górna część bombilli i ustnika jest lekko zagięta przez co komfort picia jest jeszcze większy.
- Uniwersalna: sprawdzi się doskonale w połączeniu z większością naczynek dostępnych na rynku.
- Idealna długość: przez wielu Mateistów długość bombilli pomiędzy 16 a 17 cm jest uważana za idealną.
- Wygląd i estetyka to dla firmy Un Mate priorytet dlatego bombilla została zapakowana w gustowny kartonik a w środku zabezpieczona folią. Jej spłaszczony profil oraz szeroki ustnik zdecydowanie wyróżnia ją na tle konkurencji. Drugiej takiej nie znajdziesz!
- Trwałość: wysokiej jakości stali nierdzewnej z której wykonana została bombilla zapewnia łatwość w utrzymaniu, 100% bezpieczeństwo w kontakcie z żywnością oraz bardzo długą żywotność produktu. Inwestycja na lata!
Dodatkowe informacje:
Długość: 16 cm
Materiał: stal nierdzewna
Marka: Un Mate
Przed pierwszym użyciem wyparzyć. Myć ciepłą wodą oraz płynem do naczyń. Bombilla nadaje się do mycia w zmywarce.
Przeglądaj wszystkie bombille.
Informacje dodatkowe
Waga | ,5 kg |
---|---|
Marka | |
Kolor | Srebrny |
Opinie (17)
17 opinii dla Bombilla Un Mate 1.0
Dodaj opinię Anuluj pisanie odpowiedzi
Może spodoba się również…
Bombilla Black Un Mate
29,99 zł
Emilia (zweryfikowany) –
Damian Łubowski (zweryfikowany) –
Damian Łubowski (zweryfikowany) –
Kamil Kocur (zweryfikowany) –
Dobrze filtruje
Leszek (zweryfikowany) –
Piotr (zweryfikowany) –
Bombilla dobrze filtruje, wygląda ładnie, 1 gwiazdka w dół za to, że nie da się nią wypić do samego końca, pobiera płyn dopiero od nacięć
Łukasz (zweryfikowany) –
prosta, dobrej jakości bombila
Anonimowo (zweryfikowany) –
Sławomir Śliwicki (zweryfikowany) –
Wygląda super! Szeroka gruba stal, ładny design. Chłodzenie naparu w porządku. Filtrowanie ok, zależnie od typu mate. Argentyńskie grubo cięte , brazylijskie bezpylaste mate super filtruje. Do paragwajek i urugwajskich yerb nie polecam. Trochę ciężko się ciągnie napar i lubi się przytkać lub przepuścić pył. No i kto wymyśli nacięcie prawie centymetr od końca rurki?
Tomasz Czekała (zweryfikowany) –
Sławomir Śliwicki (zweryfikowany) –
Bombilla ładna z wyglądu, natomiast funkcjonalne bardzo słaba. Ciężko się ciągnie napar. Dziurki nie sięgają dna. Filtrowanie bardzo słabe. Raczej używać nie będę.
Łukasz (zweryfikowany) –
Dawid (zweryfikowany) –
Paweł Pietrzykowski (zweryfikowany) –
Dariusz Bagiński (zweryfikowany) –
Przemyslaw (zweryfikowany) –
Anonimowo (zweryfikowany) –