Zestaw Taragüi Mate Xperience

14,99 

Mate Xperience to zestaw yerba mate skierowany do początkujących, który pozwala poznać i doświadczyć tego typowego dla Ameryki Południowej naparu. Posiada wszystkie niezbędne elementy, aby cieszyć się wyjątkowym rytuałem mate, wykonanym w tradycyjnej formie. 

 

Na stanie

Share
SKU: Taragui Starter Kit 250g Kategorie: , , ,

Taragüi Mate Pierwsze Doświadczenie: zestaw yerba mate dla początkujących

  • 1 matero
  • 1 bombilla
  • 1 opakowanie yerba mate Taragüi 250 g

Zawiera wszystkie instrukcje, żeby ją przygotować we właściwy sposób i cieszyć się wszystkimi korzyściami, jakie oferuje ten zdrowy napój.

Taragui Mate Xperience kit to pierwszy taki zestaw na naszym rynku, dostarczony przez jednego z największych producentów yerba mate w Argentynie. Choć najczęściej proponujemy zestawy złożone przez nas, tym razem może Was zainteresować gotowy produkt od Taragui. Znajdziemy w nim matero z suszem Taragui Elaborada, bombillę oraz paczkę suszu Taragui elaborada o wadze 250 g.

Do zestawu załączono instrukcję z propozycją przygotowania yerby, a całość została zapakowana w ładne i mocne papierowe opakowanie. Jest to ciekawa propozycja jeśli chcemy komuś zaoferować zestaw na spróbowanie przez kilka dni. I to dosłownie, ponieważ całość została pomyślana tak, aby wystarczyło suszu aż na 7 dni testów. Także jest to dość ciekawa sprawa dla początkujących lub jeśli chcemy komuś pokazać benefity picia naparu ze wspaniałej rośliny jaką jest yerba mate.

Waga .300 kg

1 opinia dla Zestaw Taragüi Mate Xperience

  1. Bartłomiej (zweryfikowany)

    Super

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Anuluj