Szare PORTA MATE Un-Mate - torba na akcesoria i Yerba Mate

Produkt dostępny: Tak
Wysyłka: 24h
149.99 PLN

Informacje o produkcie

Porta Mate Un-Mate to szara materiałowa torba przeznaczona do przenoszenia akcesoriów związanych z yerba mate. Najprościej rzecz ujmując, jest to bardzo popularny (nie tylko w Argentynie, ale także w Paragwaju) sposób na zabieranie ze sobą yerba mate wszędzie, gdzie potrzebujemy, w specjalnie przygotowanej do tego torbie.

Yerba mate, jako nieodłączny element życia wielu ludzi, w tym także naszych yerbowych klientów wymaga czasem, aby zabrać wszystkie nasze akcesoria na spacer lub do znajomych. W tym też celu przygotowaliśmy firmowe torby, ozdobione skórzanym i zarejestrowanym logo sklepu. Stylowa, nieco minimalistyczna, stonowana, a zarazem bardzo ładna torba na ramię, przydaje się nam niezwykle często. Mamy nadzieję, że i Wam ułatwi podróżowanie z yerbą.

Porta Mate (transporter na yerba mate) składa się z dwóch komór, jedna służy do przenoszenia termosu, druga zaś pomieści opakowanie yerba mate, bombillę oraz naczynie. Zalecamy zwrócić na to uwagę w przypadku posiadania obłego termosu. Materiał jest przyjemny w dotyku i nie stwarza problemów ze złożeniem torby.

Kraj pochodzenia: Argentyna.

W naszej ofercie mamy jedynie przedmioty wyprodukowane w Ameryce Południowej. Nie sprzedajemy chińskich lub polskich zamienników. Torby mogą się nieco różnić odcieniem ze względu na użyte oświetlenie do wykonana zdjęcia.
Torba ozdobna.

zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj kod rabatowy -10% na pierwsze zakupy