Termolar R-Evolution

250,00 

Termos Termolar R-Evolution do yerba mate prosto z Brazylii od znanej i solidnej firmy Termolar. Termolar jest marką znaną wśród fanów yerba mate. Szczególnie za swoje solidne wykonanie oraz korek z dzióbkiem stworzonym do precyzyjnego nalewania.

Pozostało tylko: 4

Share
SKU: Termos R-Evolution 1L Kategorie: ,

W regularnych termosach często system zalewania nie sprawdza się do yerba mate i rozlewa wodę wszędzie, tylko nie do naszego matero. Także specjalny dzióbek to nie tylko gadżet, ale bardzo duże usprawnienie podczas picia naparu z ostrokrzewu paragwajskiego.

Termos Termolar R-Evolution to wysoka jakość w każdym calu, począwszy od przemyślanego i precyzyjnego korka do zalewania, po najważniejsze. Termos jest ze stali nierdzewnej INOX 18/8 o podwójnych ściankach. Utrzymanie temperatury gorącej, jak i zimnej wody jest bardzo dobre, a solidne materiały zapewnią nam wieloletnie działanie sprzętu.

Termos posiada dodatkowy plastikowy kubeczek, przeznaczony do zamykania oraz mocną plastikową rączkę, która jest wygodna podczas przenoszenia termosu lub do wygodnego złapania przy zalewaniu suszu. Termos posiada także specjalnie zabezpieczone z zewnątrz dno, dzięki któremu nie uderzamy np. o blat.

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Termolar R-Evolution”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *