Termos Lumilagro Boca Juniors

100,00 

Termos Lumilagro Boca Juniors jest bardzo dobrze dopasowany do potrzeb fanów yerba mate, jest lekki, posiada szklany wkład, który długo trzyma ciepło oraz specjalny pionowy dzióbek, który leje dobrym strumieniem wody bez rozlewania.

Pozostało tylko: 1

Share
SKU: Joven Boca Kategorie: ,

Termos LUMILAGRO Boca Juniors 1l

Termos Boca Juniors o pojemności aż 1 litra, wyprodukowany przez bardzo popularną Argentyńską firmę Lumilagro z ponad 75-letnim stażem. Lumilagro posiada specjalne licencje na produkcję termosów nie tylko drużyny narodowej Argentyny, ale także największych drużyn piłkarskich w kraju. Teraz można na naszym kontynencie kupić termos Boca Juniors ze specjalnym hologramem.

Termos Boca Juniors to wytrzymała konstrukcja bardzo dobrze utrzymująca temperaturę ciepłej i zimnej wody. Zapewnia to szklanym wkład, który został wyprodukowany przy użyciu innowacyjnego i opatentowanego przez firmę Lumilagro systemu CED. Model Terra jest wygodny w użytkowaniu i cechuje się wysoką jakością. Jednolita obudowa jest łatwa do przenoszenia dzięki wbudowanej rączce, która zapewnia pewny chwyt. Termos ze specjalnej piłkarskiej linii.

Pojemność: 1 litr
Materiał: szklany wkład
Uchwyt: tak
Kraj produkcji: Argentyna

Tabela przedstawia przybliżone utrzymywanie temperatury wody w termosie Boca Juniors

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Termos Lumilagro Boca Juniors”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *