Termos LUMILAGRO Molina Campos Slim 1l

Produkt dostępny: Tak
Wysyłka: 24h
69.99 PLN

Informacje o produkcie

Termos Molina Campos Slim to zgrabny i poręczny model, niezbędny dla fana yerba mate. Jego pojemność to aż 1 litr, posiada ciekawe wzornictwo i bardzo dobrze trzyma temperaturę cieczy ciepłej jak i zimnej. Pięknie prezentuje się na biurku, a specjalny system zalewania daje solidny i dokładny strumień wody.

Termos Molina Campos Slim to wytrzymała konstrukcja bardzo dobrze utrzymująca temperaturę ciepłej i zimnej wody. Zapewnia to szklanym wkład, który został wyprodukowany przy użyciu innowacyjnego i opatentowanego przez firmę Lumilagro systemu CED. Model Molina Campos Slim jest wygodny w użytkowaniu i cechuje się wysoką jakością. Jednolita obudowa jest łatwa do przenoszenia dzięki wbudowanej rączce, która zapewnia pewny chwyt.

Model Molina Campos Slim pochodzi z limitowanej serii zawierającej prace znanego argentyńskiego artysty Florencio Molina Campos, ilustratora i malarza. W późniejszych latach swojego życia współpracował także ze studiem Walta Disneya. Grafika może się nieznacznie różnić się od tej przedstawionej na zdjęciu.

Pojemność: 1 litr
Materiał: szklany wkład
Uchwyt: tak
Kraj produkcji: Argentyna

Tabela przedstawia przybliżone utrzymywanie temperatury wody w termosie Molina Campos Slim:

zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj kod rabatowy -10% na pierwsze zakupy