Termos LUMILAGRO Paez Vilaro Slim 1l

Produkt dostępny: Tak
Wysyłka: 24h
74.99 PLN

Informacje o produkcie

Termos Paez Vilaro Slim o pojemności aż 1 litra to model z etnicznymi grafikami, który wyróżnia się na tle zwykłych gładkich termosów, przyciąga i cieszy oko. Przy tym jest niezwykle praktyczny, lekki i nie zajmuje dużo miejsca na biurku. Trzyma temperaturę zimnej oraz ciepłej wody przez wiele godzin, a specjalny pionowy dzióbek daje dokładny
i mocny strumień wody.

Termos Paez Vilaro Slim to wytrzymała konstrukcja bardzo dobrze utrzymująca temperaturę ciepłej i zimnej wody. Zapewnia to szklanym wkład, który został wyprodukowany przy użyciu innowacyjnego i opatentowanego przez firmę Lumilagro systemu CED. Model Paez Vilaro Slim jest wygodny w użytkowaniu i cechuje się wysoką jakością. Jednolita obudowa jest łatwa do przenoszenia dzięki wbudowanej rączce, która zapewnia pewny chwyt.

Termos Paez Vilaro pochodzi z limitowanej serii urugwajskiego artysty abstrakcyjnego, związanego również z Argentyną. Znany malarz, rzeźbiarz, garncarz, konstruktor i muralista. Jego pracę zdobią termosy Lumilagro Paez Vilaro. Termos inny niż wszystkie.

Pojemność: 1 litr
Materiał: szklany wkład
Uchwyt: tak
Kraj produkcji: Argentyna

Tabela przedstawia przybliżone utrzymywanie temperatury wody w termosie Paez Vilaro Slim:

zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj kod rabatowy -10% na pierwsze zakupy