Yerba mate hurt to nasza specjalność!

Jeżeli szukasz hurtowni yerba mate, akcesoriów i innych produktów południowoamerykańskich to bardzo dobrze trafiłeś! Od ponad dziesięciu lat zaopatrujemy sklepy z Yerba Mate i akcesoriami na całym świecie. Współpracują z nami inne sklepy internetowe, herbaciarnie, sklepy ze zdrową żywnością, supermarkety i wiele innych! Spożycie yerba mate rośnie z każdym rokiem dlatego warto wejść w ten rynek z wiarygodnym partnerem jaką jest z pewnością jest marka Un Mate.

Co możesz zyskać współpracując z hurtownią Un Mate?

Un Mate to nie jest zwyczajny sklep i hurtownia z yerba mate tylko marka znana na całym świecie. Posiadamy własne biuro w Buenos Aires oraz szeroką sieć kontaktów w Ameryce Południowej, które pozwalają nam oferować produkty jedynie w swoim rodzaju. Z nami masz pewność, że każdy produkt jest oryginalny oraz posiada atesty i dokumenty wymagane przez sanepid oraz przepisy Unii Europejskiej. Wszystkie zamówienia hurtowe wysyłamy z naszego magazynu zlokalizowanego w Paniówkach k. Gliwic. Po wcześniejszym umówieniu się, można nas odwiedzić i zobaczyć wszystkie produkty „na żywo”.

Yerba Mate hurtownia

Mamy w ofercie hurtowej oryginalne południowoamerykańskie akcesoria najwyższej jakości, które są dostępne tylko u nas. Ponadto jesteśmy wyłącznym importerem wszystkich akcesoriów takich jak yerbomosy, matera/naczynia, bombille, termosy Lumilagro, zestawy oraz oczywiście yerby marek Taragui, Pipore, Playadito, Aguantadora, Pampa Organica, Ruvicha, Liebig i wiele innych!

Aktualnie eksportujemy nasze produkty do wszyskich krajów w Unii Europejskiej oraz do wielu krajów spoza Unii. Mamy doświadczenie w trudnych eksportach oraz logistyce z tym związanej.

Staramy się również pomagać w rozwoju biznesu każdego z naszych kontrahentów. Oferujemy kredyty kupieckie, elastyczne warunki współpracy, niską kwotę minimalną ulotki oraz plakaty aby pomóc naszym partnerom rozwinąć swoją sprzedaż. Każda oferta przez nas przygotowana jest szyta na miarę potrzeb. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! Realizujemy błyskawicznie przesyłki paletowe za pośrednictwem firmy Raben lub kurierem DPD.

Co ważne, w przeciwieństwie do konkurencji, zamówienia hurtowe realizujemy w 24h. U nas nie musisz czekać tygodniami na swoje zamówienie. Ponadto nie musisz obawiać się, że kupisz nasze produkty taniej w detalu niż w hurcie gdyż nasza polityka cenowa pozwala godnie zarobić wszystkim naszym Kontrahentom.

Jak wygląda współpraca hurtowa z Un Mate?

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej to napisz do nas na hurt@un-mate.pl. W odpowiedzi zwrotnej wyślemy Ci wszystkie niezbędne informacje oraz przydzielimy dostęp do naszej platformy hurtowej . Sprawdź nas i przekonaj się, że warto współpracować z Un Mate – jedyną polsko-argentyńską firmą w Europie. Yerba mate hurt jest prosty razem z Un Mate! Napisz do nas i sprawdź nasze warunki już teraz!

Yerba Mate hurtownia