Yerba Mate Aguantadora Big Pack 5kg

Produkt dostępny: Tak
Wysyłka: 24h
149.99 PLN

Informacje o produkcie

Zestaw yerba mate Aguantadora Tradicional Big Pack to aż 5 kg klasycznej, smacznej argentyńskiej yerb ze spółdzielni Monte Carlo. Produkty Aquantadora po wstępnym przepuszczeniu liści przez ogień (tuż po zbiorach, aby nie fermentowały) są suszone wyłącznie gorącym powietrzem przez ok. 6 do 8 godzin, dzięki czemu produkt jest wolny od dymu (sin humo).  

Wybierając zestaw 5 kg Aguantadory Tradicional korzystamy nie tylko robiąc zapas na długi czas, ale także oszczędzamy na zakupie, ponieważ zestaw ma obniżoną cenę. Tym sposobem zyskujemy podwójnie.

Aguantadora Tradicional elaborada to bardzo ciekawy argentyński smak. Wszystko za sprawą procesu obróbki, który izoluje liście od dymu w czasie suszenia i bardzo długiego leżakowania (aż 18 miesięcy). Dzięki temu otrzymujemy smaczny produkt, przyjemny dla podniebienia, ze stonowaną yerbową goryczką.

Aguantadora Tradicional to Yerba, której podczas argentyńskich targów żywności Caminos y Sabores odbywających się w 2016 r. w Buenos Aires przyznano specjalne odznaczenie za najsmaczniejszą yerba mate.

Cena poza zestawem: 184,95 zł

Kraj pochodzenia: Argentyna

Skład: Ostrokrzew paragwajski – listki i patyczki
Moc pobudzenia: 4/5 Yerbovoltów

zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj kod rabatowy -10% na pierwsze zakupy