Yerba Mate CANARIAS 1000g

Produkt dostępny: Tak
Wysyłka: 24h
39.99 PLN

Informacje o produkcie

Yerba Mate Canarias 1000g to znana i lubiana wersja brazylijskiej yerba mate przygotowanej na rynek urugwajski. Urugwajczycy spożywają bardzo dużo yerby, ale nie posiadają własnych plantacji. Canarias to jedna z tych specyficznych marek, które w rzeczywistości są z Brazylii, ale ich susz ma charakter urugwajski. Jest on bardzo drobno zmielony, zawiera również bardzo mało patyczków, za to ma dużo pyłu, co bombillom ze słabszą filtracją może sprawić problem. Zatem zalecamy przygotowywanie tej yerby w sposób jej dedykowany, czyli po urugwajsku.
Wyżej wymieniony sposób powinien ułatwić picie, jeśli borykamy się z zapychająca się bombillą. W smaku Canarias jest inny niż yerby paragwajskie czy argentyńskie, jest bardziej przyjazny podniebieniu, smakuje bardzo yerbowo, a przy tym nie wykrzywia buzi początkującym. Przynajmniej nie za bardzo ;)
Canarias to marka, która cieszy się popularnością od wielu lat. Nie bez powodu, bo poza świetnym smakiem, wypłukuje się bardzo długo i znakomicie pobudza.

Kraj pochodzenia: Brazylia
Skład: Ostrokrzew paragwajski – listki i patyczki
Moc pobudzenia: 5/5 Yerbovoltów


zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj kod rabatowy -10% na pierwsze zakupy