Yerba Mate Del Cebador 1000g

Produkt dostępny: Tak
Wysyłka: 24h
49.99 PLN

Informacje o produkcie

Yerba Mate Del Cebador to produkcja brazylijska przeznaczona na rynek urugwajski. Ma to duże znaczenie, ponieważ urugwajscy konsumenci są niezwykle wymagający. Del Cebador wypłukuje się bardzo długo, dobrze pobudza i świetnie smakuje. Posiada oznaczenie TIPO PU1, które świadczy o drobno mielonym suszu z niewielką ilością patyczków (ok. 1%), co jest charakterystyczne dla yerb dostępnych w Urugwaju. Susz jest bardzo aromatyczny i klasyczny, bo nie posiada żadnych dodatków. Możemy się cieszyć smakiem yerby w czystej postaci bardzo długo, ponieważ yerba ta utrzymuje swój smak przez wiele zalań. Jest lekko cierpka, przypomina trochę świeży roślinny smak, jednak nie traci przy tym na tradycyjnym, bogatym smaku.
Del Cebador to dobra yerba dla wprawionych fanów yerba mate. Szczególnie polecamy, jeśli nie miałeś styczności z urugwajskim suszem. Sprawdzi się również wśród początkujących, którzy pragną klasyki w nieco lżejszym wydaniu, nie zapominając o dużej dawce pobudzenia. Należy tylko dobrze przygotować susz:
Nie zalewamy całego suszu na raz, tylko tworzymy tzw. kopczyk i wodę lejemy nie na yerbę, a w wolną przestrzeń w naszym matero. Czekamy aż woda wsiąknie, a następnie wbijamy bombillę w dno, powoli dolewamy i pijemy.

Kraj pochodzenia: Brazylia
Skład: Ostrokrzew paragwajski – listki i patyczki.
Moc pobudzenia: 4.5/5 Yerbovoltów


DATA PRZYDATNOŚCI DO KOŃCA KWIETNIA


zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj kod rabatowy -10% na pierwsze zakupy