Yerba Mate El Moncayo Compuesta 1000g

Produkt dostępny: Tak
Wysyłka: 24h
39.99 PLN

Informacje o produkcie

Niesamowita mieszanka ziołowa prosto z Urugwaju pod postacią yerba mate El Moncayo jest idealną propozycją dla fanów yerby z dodatkami, ale także i początkujących. W mieszance tej znajdziemy aż 10 ziół, dzięki czemu mieszanka jest unikalna. W połączeniu
z urugwajskim suszem tworzy świetny yerbowo-ziołowy napar.
El Moncayo to mieszanka ziołowa, w której oprócz suszu yerba mate znajdują się:
- lipa szerokolistna
- boldo
- carnicera
- rumianek
- sarandi blanco
- mirt zwyczajny
- carqueja
- mięta pieprzowa
- cień byka
- poleo.
Imponująca lista ziół o działaniu tonizującym, oczyszczającym, odświeżającym, działającym na niestrawność, również rozkurczowo, moczopędnie, pomaga na dolegliwości związane z PMS. To tylko krótka wzmianka, każde z tych ziół jest odpowiedzialne za wiele dobroczynnych działań. W połączeniu z ostrokrzewem paragwajskim mamy wyśmienitą mieszankę.
Do przygotowania suszu w przypadku słabiej filtrujących bombilli zalecamy sposób urugwajski. Nie zalewamy całego suszu na raz, tylko tworzymy tzw. kopczyk i wodę lejemy nie na yerbę, a w wolną przestrzeń w matero. Czekamy aż wsiąknie, a następnie wbijamy bombillę w dno, powoli dolewamy i pijemy.

Kraj pochodzenia: Urugwaj
Skład: Ostrokrzew paragwajski – listki, lipa szerokolistna, boldo, carnicera, rumianek, sarandi blanco, mirt zwyczajny, carqueja, mięta pieprzowa, cień byka, poleo.
Moc pobudzenia: 4/5 Yerbovoltów


zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj kod rabatowy -10% na pierwsze zakupy