Yerba Mate Sklep

Czy na śląsku jest sklep z yerba mate i akcesoriami?

Oczywiście, że tak! Un Mate otworzyło pierwszy specjalistyczny stacjonarny sklep z yerba mate w centrum aglomeracji śląska. Nasz firmowy stacjonarny sklep, znajduje się w Paniówkach k. Gliwic przy ulicy Zabrskiej 49 przy zjeździe z autostrady a4. Dojedziesz do nas w kilkanaście minut z takich miast jak Zabrze, Katowice, Świętochłowice, Ruda Śląska, Gliwice, Mikołów czy Chorzów.

Yerba mate Sklep w Slaskie

Dlaczego warto odwiedzić nasz stacjonarny sklep z yerba mate i akcesoriami?

W naszym sklepie znajdziesz pełen asortyment, który jest również dostępny online i co więcej, dokładnie w tych samych cenach! Dzięki temu zaoszczędzisz na przesyłce oraz nie będziesz musiał czekać na kuriera. Możesz tutaj również odebrać swoje zamówienie złożone wcześniej poprzez nasz sklep internetowy. Ponadto, sami pijemy yerbę od ponad 10 lat dlatego możesz liczyć na nasza profesjonalną pomoc oraz poradę.

Pomożemy Ci wybrać twój pierwszy zestaw, doradzimy w wyborze akcesoriów lub marek albo polecimy jakieś nowości. Wedle życzenia, możemy również przeprowadzić prezentację i pokazać Ci, jak przygotować swoją pierwszą yerbę!

yerba mata sklep w katowice

W naszym fizycznym sklepie yerba mate możesz trafić również na specjalne promocje, końcówki serii lub okazy kolekcjonerskie niedostępne w sprzedaży online. Mamy także parking dla naszych Klientów oraz darmowe próbki, które dajemy do każdego zamówienia.

Co jeszcze muszę wiedzieć o sklepie stacjonarnym Un Mate?

Jesteśmy czynni od 9:30 do 16:30 w dni robocze. Czasami pracujemy dłużej ale przed przyjazdem do nas poza tymi godzinami warto przedzwonić i upewnić się, że ktoś będzie na miejscu. W naszym stacjonarnym sklepie z yerba mate można płacić zarówno kartą jak i gotówką.

Do zobaczenia! 🙂

yerba mate sklep slaskie

Jak trafić do nas ?