Zestaw yerba mate dla dwojga to specjalnie skomponowane przez nas produkty aby cieszyć się smakiem Ostrokrzewu Paragwajskiego we dwoje. Zadowolą nawet najbardziej wymagających Klientów. Zamów swój już dzisiaj!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Yerba mate Zestaw Startowy dla Dwojga Un Mate

199,97 
Zestaw startowy do yerba mate dla dwojga Un Mate to nasze najlepsze akcesoria skomponowane w jedynym zestawie! Najlepsza yerba mate to ta pita w towarzystwie.

Yerba mate egzotyczny zestaw dla Dwojga Un Mate

199,97 
Yerba mate egzotyczny zestaw dla dwojga Un Mate to nasze najlepsze akcesoria skomponowane w jedynym zestawie! Najlepsza yerba mate to ta pita w towarzystwie.

Yerba mate Zestaw dla Dwojga Un Mate

199,97 
Yerba mate zestaw dla dwojga Un Mate to nasze najlepsze akcesoria skomponowane w jedynym zestawie! Najlepsza yerba mate to ta pita w towarzystwie.

Yerba mate owocowy zestaw dla dwojga

109,97 
Yerba Mate zestaw dla dwojga Owocowy to solidne akcesoria oraz wybrane przez nas yerby, które są lekkie, rześkie i przyjemne w smaku. Poczuj moc owoców w połączeniu z pobudzającą yerba mate!

Yerba mate zestaw dla dwojga Energia

109,97 
Yerba Mate zestaw dla dwojga Energia to idealna propozycja jeżeli lubisz kofeinę i potrzebujesz zastrzyku energii aby żyć na pełnych obrotach!

Zestaw startowy dla dwojga Miodzio

99,97 
Zestaw Yerba Mate startowy dla dwojga Miodzio to idealny wybór, jeżeli chcesz pić napar z ostrokrzewu paragwajskiego w towarzystwie! Kup go dla siebie i jednocześnie obdaruj bliską osobę.

Ekonomiczny zestaw startowy dla dwojga

89,97 
Ekonomiczny zestaw yerba mate dla dwojga to idealna propozycja  jeżeli nie chcesz zbyt dużo inwestować na start a jednocześnie chciałbyś wejść do fascynującego świata yerba mate!

Zestaw yerba mate dla dwojga

W sklepie Un Mate nie mogło zabraknąć działu przeznaczonego dla dwojga! Produkty z tego działu polecamy na specjalne okazje, takie jak walentynki, rocznice, święta, urodziny czy imieniny, jako wspaniały energetyczny prezent. A nawet bez okazji – takie zestawy opłacają się bardziej 😉

„Dla dwojga” to kategoria, w której znajdują się głównie zestawy do yerba mate dla dwóch osób, np. dwie tykwy, dwie bombille i dwie yerba mate lub dwa palo santo, dwie bombille i yerba mate.

Oferujemy wybór różnych akcesoriów i yerb tak, aby każdy znalazł coś dla siebie. Zdecydowanie warto tu zaglądać w poszukiwaniu zestawu na prezent lub najzwyczajniej w świecie w celu zrealizowania wspólnego zamówienia z przyjacielem. Jeśli masz pomysł na zestaw dla dwojga, daj nam znać. Załoga sklepu Un Mate jest otwarta na sugestie, więc jest spora szansa, że Twoja propozycja stanie się realną ofertą.