Zestawy Dla Dwojga

Zestaw yerba mate dla dwojga to specjalnie skomponowane przez nas produkty aby cieszyć się smakiem Ostrokrzewu Paragwajskiego we dwoje. Zadowolą nawet najbardziej wymagających Klientów. Zamów swój już dzisiaj!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

 • Yerba mate Zestaw dla Dwojga Un Mate

  160,00 
  Oceniono 0 na 5
 • Yerba Mate Zestaw dla Dwojga Premium

  269,99 
  Oceniono 0 na 5
 • Yerba Mate Zestaw dla Dwojga Energia

  99,99 
  Oceniono 0 na 5
 • Yerba Mate Zestaw dla Dwojga Owocowy

  89,99 
  Oceniono 0 na 5
 • Zestaw Startowy dla Dwojga Miodzio

  79,99 
  Oceniono 0 na 5
 • Zestaw Startowy dla Dwojga Ekonomiczne

  78,99 
  Oceniono 0 na 5

Zestaw yerba mate dla dwojga

W sklepie Un Mate nie mogło zabraknąć działu przeznaczonego dla dwojga! Produkty z tego działu polecamy na specjalne okazje, takie jak walentynki, rocznice, święta, urodziny czy imieniny, jako wspaniały energetyczny prezent. A nawet bez okazji – takie zestawy opłacają się bardziej 😉

„Dla dwojga” to kategoria, w której znajdują się głównie zestawy do yerba mate dla dwóch osób, np. dwie tykwy, dwie bombille i dwie yerba mate lub dwa palo santo, dwie bombille i yerba mate.

Oferujemy wybór różnych akcesoriów i yerb tak, aby każdy znalazł coś dla siebie. Zdecydowanie warto tu zaglądać w poszukiwaniu zestawu na prezent lub najzwyczajniej w świecie w celu zrealizowania wspólnego zamówienia z przyjacielem. Jeśli masz pomysł na zestaw dla dwojga, daj nam znać. Załoga sklepu Un Mate jest otwarta na sugestie, więc jest spora szansa, że Twoja propozycja stanie się realną ofertą.

Shopping Cart
Przewiń do góry